Masło z kolskiej Mleczarni walczy o Godło „Nagroda Konsumenta 2019″! Pomóżmy i zagłosujmy bezpłatnie on line na nasz lokalny produkt!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 14.02.2019

Wszyscy doskonale znamy produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole. Jednym z nich, produkowanym od początku istnienia zakładu, a więc od 89 lat, mającym najdłuższą historię jest kolskie Masło Extra. I to ten produkt, a właściwie gama kilku produktów z tej serii,  ubiega się w głosowaniu internetowym o Godło „Nagroda Konsumenta 2019″. Wspomóżmy je swoim głosem, a głosować można (bezpłatnie!) tylko jeszcze tylko najbliższe dwa tygodnie, do 1 marca br. na stronie: https://www.nagrodakonsumenta.pl/maslo-82-tluszczu-producent-marka/

 

GŁOSOWANIE O PRZYZNANIE GODŁA “NAGRODA KONSUMENTA 2019″ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTU I ZADOWOLENIE KONSUMENTA

GŁOSOWANIE TRWA od 30 stycznia 2019 do 1 marca 2019

Konsument może oddać tylko jeden głos na wybrany produkt.

W kategorii ” masło 82% tłuszczu producent/marka” zostaną przyznane 4 Godła dla producentów/marek z największą liczbą otrzymanych głosów konsumentów.

W szranki stanęły masła aż 34 zakładów mleczarskich z całej Polski, a więc konkurencja jest naprawdę duża. Jednak mieszkańcy Koła i powiatu kolskiego już nie raz pokazali, że potrafią wiele wywalczyć  w internetowych głosowaniach. Czy także tym razem pokażemy naszą lokalną siłę? Wspomóżmy naszą kolską Mleczarnię swoimi głosami! Wystarczy zaznaczyć pole przy znaczku OSM Koło i zagłosować na dole strony.

Zagłosować można (bezpłatnie!) jeszcze tylko przez najbliższe dwa tygodnie, do 1 marca br. na stronie: https://www.nagrodakonsumenta.pl/maslo-82-tluszczu-producent-marka/

„Nagroda Konsumenta” jest programem prokonsumenckim oceniającym i opiniującym produkty i usługi w głosowaniu on-line przez samych konsumentów. Czterech najlepiej ocenionych przez nich producentów masła extra o zawartości 82% tłuszczu będzie miało prawo do posługiwania się godłem  „Nagroda Konsumenta 2019” na swoim produkcie przez 10 lat.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole istnieje od 1930 roku. Tak więc kolskie masła mają 89-letnią tradycję. To nasze lokalne produkty, które są związane z naszym miastem i dzięki wielu mieszkańców i ich rodziny mają pracę.

Jeśli masłu z Koła uda się zebrać wystarczająco dużą ilość głosów konsumentów i znaleźć się w ścisłym finale, będzie to doskonała promocja nie tylko naszej blisko 90-letniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, ale także miasta Koła i powiatu kolskiego. Więc do dzieła! Pomożecie???

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526