Kolanie w Kancelarii Premiera RP w Warszawie u Minister Anny Marii Anders

Autor: kurier-kolski.pl | 03.02.2019

Po wystosowanym na ręce kolskiego burmistrza zaproszeniu, w dniu 31 stycznia 2019 roku, czteroosobowa delegacja z Koła uczestniczyła w siedzibie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie w spotkaniu z Panią Senator Anną Marią Anders będącą Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. Dialogu Międzynarodowego w randze Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W skład delegacji weszli: Krzysztof Witkowski – Burmistrz Miasta Koła, Artur Szafrański – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kole, Roman Rutkowski – Wiceprezes Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej „Kołowrotek” oraz Podharcmistrz Tomasz Jaroszewski – Kwatermistrz Hufca ZHP Koło.

 

Opowiedziano Pani Minister o naszym mieście (i przekazano nasze najlepsze lokalne produkty), poruszono również temat wspólnych, międzynarodowych obozów harcerskich oraz współpracy w wielu dziedzinach kultury. Na koniec Burmistrz Krzysztof Witkowski zaprosił Panią Senator do Koła. Pani Senator potwierdziła swój przyjazd w dniu 19 lutego br.

– Muszę przyznać, że Pani minister jest bardzo inteligentną, ciepłą, otwartą osobą z dużym poczuciem humoru – powiedział po wizycie w Warszawie kolski włodarz.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

To chyba członek naszej delegacji?

Gość
Gość
5 lat temu

Na fotografii Pan z lewe strony , kto to ?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526