Robert Gajda od dziś nowym Prezesem kolskich Wodociągów!

Autor: kurier-kolski.pl | 17.01.2019

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś od samego rana wznowiła przerwane we wtorek posiedzenie Rada Nadzorcza spółki komunalnej Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole. Po rezygnacji dotychczasowego szefa przedsiębiorstwa w poniedziałek, dziś członkowie Rady wybrali nowego Prezesa MZWiK, którym został Robert Gajda. Nowy Prezes to bardzo znana od lat postać w naszym środowisku lokalnym społecznym i politycznym.

Robert Gajda ma 43 lata. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, kierunki: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie przedsiębiorstwami. W swojej karierze pracował wcześniej w kilku firmach na stanowiskach menadżerskich. To pochodzący z Koła wieloletni prywatny przedsiębiorca (ma własną hurtownię chemiczną), społecznik (m.in. Przewodniczący Rady Rodziców przy SP nr 1 w Kole, inicjator Kolskiego Forum Gospodarczego AKTYWNE KOŁO), polityk (szef powiatowych struktur Nowoczesnej), twórca Miejskiej Karty Seniora za poprzedniej kadencji samorządu, a z ostatnich wyborów samorządowych znany mieszkańcom najbardziej jako kandydat na Burmistrza Miasta Koła z ramienia Koalicji Obywatelskiej, który w wyścigu do Ratusza zajął wysokie trzecie miejsce. W II turze wyborów udzielił swojego oficjalnego poparcia wówczas kandydatowi, a obecnie włodarzowi m. Koła, Krzysztofowi Witkowskiemu.

Nowemu Prezesowi kolskich Wodociągów gratulujemy wyboru i liczymy na dobre, odpowiedzialne kierowanie tą spółką miejską dla dobra miasta i mieszkańców.

A co na ten wybór nasi Czytelnicy? Czy Robert Gajda to dobry wybór i czy będzie dobrym szefem MZWiK? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Źródło foto główne: www.krzysztofwitkowski.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
84 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo durchsuchung
2 lat temu

icebreaker lovoo lovoo browser http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder date , tinder login
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder online , tider
tinder website

Javiereralm
2 lat temu

tinder online , tinder login
tinder online

Myronevita
2 lat temu

best online dating sites
single women dating

Anonim
Anonim
4 lat temu

@kolkaa Przeszkadza,ale co można zrobić na chama,niech sobie gada,cymbał jeden. Trzeba go tez powyzywać ,może zrozumie ,ze jest głupszy….

kolkaa
kolkaa
4 lat temu

Mam pytanie jak uważacie, czy określenie „Wujka Chłodka”, że niektórym „brak mózgu nie przeszkadza zupełnie” ” gorzej pod sufitem” jest mową miłości czy może nienawiści ? Mnie takie określenia przeraża,

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Ale ty poj… jestes-Chlodek,ciemny jak tabaka w rogu.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Najbardziej przeraża, że niektórym ludziom do życia wystarcza nienawiść do innych.
Brak mózgu nie przeszkadza zupełnie.
Bardzo często jedni drugim wtórują w tej nienawiści i zupełnej głupocie podbijając bębenek i jak gdyby rywalizując z sobą u kogo gorzej „pod sufitem”.
Można by powiedzieć, że to taki chór wujów śpiewający na jedną melodię.

wyborca
wyborca
4 lat temu

No tak,czerwoni nie rozumieją ,że pod takimi rządami miasto Koło będzie się zwijać zamiast rozwijać.Oby takiego samego upadłego losu nie doczekała kolska geotermia.Bo będzie za mała ,za droga ,za zimna i niedobra dla komunistów…

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@~Obserwator

On nic nie rozumie!

Obserwator
Obserwator
4 lat temu

@wyborca
czego nie rozumiesz?

wyborca
wyborca
4 lat temu

Cytat Gajdy-„Miał być przygotowany nowy przetarg, ale ja uważam, że nie powinno się to odbyć w tej formie. Będziemy musieli sprawę jeszcze raz zrewidować, porozmawiać z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o zmianie dotacji,bo aż takich pieniędzy nie potrzebujemy”

Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
4 lat temu

@wyborca
Proponuję wizytę w przychodni ul. PCK 8

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@~wyborca

Czy Ty w ogóle wiesz, o czym piszesz?

wyborca
wyborca
4 lat temu

Czerwony Witkowski i ten z PO-obecny prezes wodociągów, nie mówili w swoich programach wyborczych ,że będą oddawać dofinansowanie do remontu oczyszczalni ścieków. Co to za prezes,jak po jednym dniu urzędowania deklaruje takie posunięcia. To jest działanie na szkodę miasta i mieszkańców.

Major Zwonariew
Major Zwonariew
4 lat temu

Na razie funkcjonuje jako Bocian 🙂

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Weryfikujcie, ale nie stękajcie już po miesiącu urzędowania nowego burmistrza.
Najlepiej idźcie do Urzędu Miasta, spotkajcie się z burmistrzem i wygarnijcie mu, co Was boli towarzyszu majorze!

Major Zwonariew
Major Zwonariew
4 lat temu

Porównywanie tragedii jaka miała miejsce w Gdańsku do weryfikowania obietnic wyborczych jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Burmistrzem Koła został Pan Witkowski, wcześniej ogłaszając swój program wyborczy. I ten program będzie przez mieszkańcow weryfikowany przez następne pięć lat czy to sie podoba komuś czy nie. Na tym polega demokracja.

Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
4 lat temu

Osobom piszącym, placzacym po wyborach proponuję wizytę u lekarza psychiatry bo po komentarzach widać że stan psychiczny tych osób jest niebezpieczny dla otoczenia. Nie mogą sobie poradzić z emocjami. Przypomina to Stefana W. Z Gdańska

kolkaa
kolkaa
4 lat temu

Wujku Chłodku – Wodociągi to nie szkoły czy sądy.
Niemcy przyjmują do pracy w wodociągach ludzi mieszkających na danym terenie od pokoleń, dbających o jakość wody i bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Pracownicy są sprawdzani przez służby do paru pokoleń wstecz zanim dostaną tam pracę. Żadna przybłęda nie ma szans. Byt kształtuje świadomość.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Czy się komuś podoba czy też nie podoba, uważam wpis „Bernarda z wodociągów” za wyjątkowo szczery i prawdziwy.
To byt kształtuje świadomość!

Major Zwonariew
Major Zwonariew
4 lat temu

Mój tok rozumowania nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi o hasła w kampanii wyborczej. Tylko i aż o nie. Wszystkie inne instytucje nie są wybierane w wyborach powszechnych wiec ich porównywanie jest nie na miejscu.

Bernard z wodociągów
Bernard z wodociągów
4 lat temu

Nam obojętne kto aby dużo dawał zarobić i dużo premii

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Oczywiście, że widzę różnicę.
Koło to nie jest zapewne miasto samych specjalistów od wszystkiego.
Jeśli by jednak przyjąć Twój tok rozumowania, to należałoby postąpić tak, jak trochę złośliwie napisałem.
Jeśli wszędzie powinni być zatrudnieni obywatele naszego miasta, to dlaczego nie w instytucjach, które wymieniłem?
Może wymuszać na szefach tych instytucji politykę kadrową zgodną z oczekiwaniem mieszkańców?
Uważam, że w naszym myśleniu powinno być trochę więcej luzu.
Cała ta dyskusja rozbija się o szefa MZWiK
Ani mnie on ziębi ani parzy.
Zupełnie go nie znam i nigdy nie miałem z nim żadnego kontaktu.
Czy jednak to, że mieszka podobno kilka kilometrów od Koła ma go dyskredytować?
To może zaapelować do niego w imię transparentności polityki kadrowej naszych władz:
-„Panie Gajda! Przeprowadź się Pan do Koła!

Major Zwonariew
Major Zwonariew
4 lat temu

Wujku Chłodku- ani prezes sądu ani dyrektor szpitala ani nikt z osób kierujących wymienionymi przez Ciebie instytucjami nie obiecywał pracy dla ludzi z Koła. Nie widzisz różnicy?

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Uważam, że:
-Uczyć powinni w Kole tylko nauczyciele z Koła!
-Leczyć w Kole powinni tylko lekarze z Koła!
-Sądzić w kolskim SR powinni tylko sędziowie z Koła.
-Żeby nie było wątpliwości co do bezstronności, prokuratorami PR w Kole, powinni być tylko obywatele naszego Królewskiego Grodu!
Wszyscy ci ludzie powinni być tutaj urodzeni i tu mieszkający W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH MIASTA!!!
Bądźmy lokalnymi patriotami!

Git
Git
4 lat temu

Tej firmie potrzebna jest rewolucja i zmiana jakości. Niemoże być tak że w miejskiej spółce pracują wszyscy oprócz mieszkańców koła Przede z, Kłodawa, Ślesin, i inne bliskie miejscowości.

natalia
natalia
4 lat temu

@ 21Listopada. Masz problem z moim wpisem .Przeczytaj jeszcze raz i zastanów się.

Kobra :)ta prawdziwa
Kobra :)ta prawdziwa
4 lat temu

A ja dam szansę temu panu się wykazać,jescze nie zaczął dobrze urzędowania a Wy już larum podnosicie.Dajcie Panu Gajdzie czas na rozeznanie co i jak ,ale niektórzy już wyrok wydali jak czytam komentarze oczywiście niepomyślny.

PATRIOTA
PATRIOTA
4 lat temu

ALE GAJDA POCHODZI Z KOŁA !

Anonim
Anonim
4 lat temu

Bo Sobczak was za mordę trzymał nygusy jedne.Tak to byście jeździli w 7 na małą awarie i po jajach się drapali.

Bernard z wodociągów
Bernard z wodociągów
4 lat temu

Wolę Gajde z Osieka niż Sobczaka z Turku

21 listopada
21 listopada
4 lat temu

Natalia płacze za stachem i przybocznym ormo

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Popieram burmistrza! Wygrał i niech robi co chce!

natalia
natalia
4 lat temu

Tą nominacją burmistrz pokazał swoją prawdziwą twarz. Ludziom skrzywdzonym i niesłusznie zwolnionym przez poprzednika wymierzył policzek (także sobie ).Twierdził, że był w grupie referendalnej w co teraz wątpię (chodziło o głosy w wyborach).Tak ma Pan wykształcenie i jest przebiegły , ale nie ma Pan honoru.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

@~21 listopada

Ty mu nie wymawiaj jedzenia, bo mu jeszcze zaszkodzi!
Może lepiej mu życzyć: „smacznego”?

21 listopada
21 listopada
4 lat temu

Kobra i z Twojej sb ckiej emerytury. W końcu za darmo jesz obiady na koszt miasta

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
4 lat temu

Szanowni WŁODARZE miasta i spółek miejskich nie przejmujcie się malkontentami w naszym mieście .Jesteście młodzi działajcie dla dobra mieszkańców i całego miasta.Życzę powodzenia.

Kobra
Kobra
4 lat temu

Zdziwisz sie jacy nastali teraz nieudaczniki,jak dostaniesz większy rachunek. Przecież te stracone dotacje trzeba czymś zastąpić ,,najprościej z Twojej kieszeni Lok…

Lok
Lok
4 lat temu

Brawo panie burnistrzu za oczyszczanie miasta z nieudacznikow

Git
Git
4 lat temu

Zielonego pojęcia brak. Szczekajcie Szczekajcie 2023

21 listopada
21 listopada
4 lat temu

Kobra pustaku klakierze

Kobra
Kobra
4 lat temu

cd…”Nie będzie tej inwestycji. Będziemy oczywiście chcieli remontować oczyszczalnię ścieków, ale nie budować coś, co nie jest sprawdzone, i czego przepustowość jest zbyt mała dla naszego miasta. To miała być inwestycja warta dwa razy więcej niż cała spółka, więc dla mnie jest to nie do przyjęcia.”mówi Gajda.Jednym słowem będziemy remontować za swoje ,tzn bez dotacji ,ot logika czerwonych.

Kobra
Kobra
4 lat temu

Fragment wywiadu aktualnego prezesa Gajdy-„Aktualnie sytuacja wygląda tak, że kontrakt z firmą, która miała realizować zadanie, został rozwiązany przez pana Sobczaka, mojego poprzednika. Miał być przygotowany nowy przetarg, ale ja uważam, że nie powinno się to odbyć w tej formie. Będziemy musieli sprawę jeszcze raz zrewidować, porozmawiać z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o zmianie dotacji, bo aż takich pieniędzy nie potrzebujemy, biorąc pod uwagę, że spółka musiałaby wziąć 27 milionów kredytu. Uważam, ze byłoby zabójstwo dla zakładu. Zakład chcemy modernizować etapami – dodał Robert Gajda.

Git
Git
4 lat temu

Ale to poprzedni przeze wypowiedział umowę firmą wykonawczą. Zielonego pojęcia człowieku niemasz o co chodzi z tą inwestycją. Składa sobie zawiadomienia do ministra Ziobry.

21 listopada
21 listopada
4 lat temu

Widać że nie nauczyło. Te klakiery to jak Stefan w. Z Gdańska. Jad kipi. Jak nie pasuje tu w kole to dabrowice witają

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

I znów uszczypliwe komentarze, czy nic niektórych nie nauczył ostatnie wydarzenia? Pan Robert nie licząc na cokolwiek , chyba tylko na naszą wdzięczność zaangażował się w naszą senioralną działalność za co serdecznie dziękujemy.Gratulujemy. ŻYCZYMY SUKCESÓW. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Kobra
Kobra
4 lat temu

Myslę ,ze za takie szkody finansowe związane z przebudową oczyszczalni,zrezygnowanie z dotacji- burmistrzowi można zarzucić niedopełnienie obowiązku właściwego nadzorowania miejską spółką, za co grozi za to do trzech lat pozbawienia wolności.

kiks
kiks
4 lat temu

Jak możesz słyszeć ,jak ta „świnia” sama już odeszła od koryta,bo zobaczyla ze z takim wlodarzem swinią niebędzie co pić ani z gównami zrobić …

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526