Uczniowie ZST w Kole nagrodzeni Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Autor: kurier-kolski.pl | 18.12.2018

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kole nagrodzeni Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystej gali w MDK w Koninie dwoje uczniów z ZST w Kole odebrało wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce. Jest to prestiżowa nagroda dla uzdolnionej młodzieży, która rozwija i wykorzystuje swoje możliwości. Nagrodzeni uczniowie to Katarzyna Zielińska z klasy 2 Liceum Ogólnokształcącego zdrowie i uroda oraz Daniel Lesiński z klasy 4 Technikum Informatycznego. Oboje zdolni, ambitni i pracowici. Wykorzystują swoje talenty nie tylko na zajęciach przedmiotowych, ale również angażują się w działalność na rzecz społeczności szkolnej.

 

Uroczystość przebiegała w patriotycznym klimacie. Program artystyczny nawiązywał do niedawno obchodzonej rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dopełnieniem wydarzenia był wykład dr Krzysztofa Wereszczyńskiego pt. ,,Niepodległa to Ja i Ty”.

Oprócz nagrodzonych uczniów w uroczystości wzięli udział : dyrektor ZST w Kole Jarosław Wasilewski, wychowawcy oraz przedstawiciele rodziców.

Źródło: ZST w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526