Spotkanie opłatkowe u kolskich strażaków

Autor: kurier-kolski.pl | 30.12.2018

Dnia 21 grudnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Kole odbyło się spotkanie opłatkowe emerytów  i rencistów pożarnictwa z funkcjonariuszami i pracownikami korpusu służby cywilnej komendy.

 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole bryg. Krzysztof Żurawik złożył wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączyli się również Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Sylwester Chęciński, Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski,  Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Artur Foryński oraz ksiądz kapelan Wojciech Szczepankiewicz oraz obecni na uroczystości Przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego Marek Świątek i Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Tomasz Sobolewski. Po wspólnym odmówieniu modlitwy i zaśpiewaniu kolędy, wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i zasiedli do tradycyjnej, wigilijnej wieczerzy.

Źródło: KPPSP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Co Ci zrobił Komendant, że go tak nie lubisz?

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

FORYNSKI TY LAJZO KIEDY ZDEJMA TOBIE MUNDUR ZNIEWAZYLES GO PONIZYLES NIE PCHAJ SIĘ NA SPOTKANIA Z TYMI SIUZBAMI TACY JAK TY DO PRUSZKOWA DO MASY

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526