Marzenia się spełniają, czyli dzieciaki z SOSW na nagraniu „The Voice of Poland”

Autor: kurier-kolski.pl | 07.12.2018

Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia „Kołowrotek” oraz Burmistrza Koła Krzysztofa Witkowskiego, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole, wzięli udział w nagraniu programu telewizyjnego  „The Voice of Poland” w studiu ATM w Warszawie.  Mieli niepowtarzalną okazję poznać od kulis pracę przy nagraniach programów, spotkać znane osoby z ekranu telewizyjnego, zrobić pamiątkowe zdjęcie, poprosić o autograf. 

 

Szczególnie miłe zaskoczenie spotkało uczennicę Karolinę, która miała okazję zaśpiewać po angielsku dla swojego idola Michała Szpaka. Było to jej wielkie marzenie.

Pod koniec pełnego wrażeń pobytu w stolicy wycieczkowicze z Koła udali się do Pałacu w Wilanowie, gdzie podziwialiś Królewskie Ogrody Światła. Tam spotkała ich jeszcze jedna miła niespodzianka – mieli okazję zobaczyć się z żoną ambasadora Kazachstanu Panią Guldaną Zhailau, od której otrzymali zaproszenie na Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP. Dla uczniów SOSW były to wyjątkowo niezapomniane przeżycia, które pozostaną im na długo w pamięci.

Źródło: SOSW w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovooeinloggen.com
3 lat temu

lovoo kosten für männer lovoo anleitung http://lovooeinloggen.com/

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526