Tomografia komputerowa w Kole z refundacją NFZ

Autor: kurier-kolski.pl | 27.11.2018

Pracownie TOMMA Diagnostyka Obrazowa powstały, by wspierać zdrowie Polaków. Działając na rynku usług medycznych od 1991 roku, wykonujemy badania obrazowe metodami tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Pragniemy, by zaawansowana diagnostyka była dostępna dla każdego, dlatego ogromnie cieszy nas możliwość oferowania w wybranych placówkach badań na podstawie refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że od listopada br. do takich placówek dołączyła pracownia w Kole – w ramach NFZ wykonujemy tutaj badania tomografii komputerowej.

 

Tomografia komputerowa wykorzystuje promieniowanie rentgenowskie. Badanie pozwala przeanalizować wybrane struktury organizmu pod różnym kątem – najczęściej rekomenduje się je w przypadku diagnostyki urazów, diagnostyki onkologicznej oraz w nagłych przypadkach zagrożenia życia.

W naszych pracowniach wykonujemy tomografię głowy, brzucha, kręgosłupa, klatki piersiowej. Badanie jest bezbolesne, opisy badań sporządzają wykwalifikowani lekarze radiolodzy, a cała procedura odbywa się w jasnych, przytulnych wnętrzach i przyjaznej atmosferze.

Kolska pracownia TOMMA znajduje się przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 25, na terenie SP ZOZ Koło. Rejestracji można dokonać pod numerami telefonu: 510 258 759, 63/262 61 57. Przypominamy, że do przeprowadzenia badania TK wymagane jest skierowanie do lekarza specjalisty.

www.tomma.com.pl

(artykuł sponsorowany)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526