Na kolskiej stacji stoją już nowe perony i trwa budowa tunelu podziemnego [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.11.2018

W szybkim tempie postępują roboty modernizacyjne kolskiej stacji PKP. Zakres prac jest ogromny! Równocześnie pracuje wielu robotników, a przy tym kilka maszyn. Całkowicie zerwano torowiska i grunt pod nimi na dużą głębokość. Wszystko, cały podkład ziemny pod torami wraz z uzbrojeniem, powstaje od nowa. A pomiędzy torowiskami wyrosły już nowe kolskie perony! Wiaty są jeszcze niezadaszone, a platformy na ukończeniu, ale wszystko zmienia się z dnia na dzień. Także głęboki wykop pod przejście podziemne jest już ukończony. W przyszłym roku będziemy mieć obok wspaniałego zabytkowego dworca piękną, nowoczesną stację kolejową na miarę XXI wieku!!! Wielu mieszkańców przychodzi podpatrywać postęp robót, dlatego pod spodem są zdjęcia oraz krótkie nagranie wideo. Oglądajcie i komentujcie.

 

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

     

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jacek
Jacek
5 lat temu

Remont linii kolejowej trwa. Trzeba się teraz zainteresować dojazdem do Poznania tj. w godz od 12.35 do godz 16.40 niema żadnego połączenia komunikacji zastępczej z Koła do Konina. Powrót z Konina do Koła też wygląda nie ciekawie, gdyż brak komunikacji zastępczej w godz. od 19.30 do godz 22.40. Może urzędnicy powiatowi i miejscy się tym zainteresują.

ANONIMOUS
ANONIMOUS
5 lat temu

Tak trzymac.To się nazywa zrównoważony rozwój Polski a nie tylko Warszawa i Warszawa i ciągle Warszawa chociaż nawet wielkich efektów nie było tam widać.Taki worek bez dna.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
5 lat temu

Jak już wszystko zakończą, pozostanie nam:
https://www.youtube.com/watch?v=_npcycocYhU

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Gdy to wszystko bedzie skonczone aż milo będzie jezdzic pociagami 🙂

Bravo
Bravo
5 lat temu

No w końcu nie będzie wstydu.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526