Mariusz Rybczyński wygrał II turę wyborów i został Wójtem Gminy Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 05.11.2018

Dotychczasowy wicewójt Gminy Koło Mariusz Rybczyński wygrał wczoraj uzyskując 1.367 głosów, różnicą 25 głosów nad swoim rywalem Jackiem Szurgotem, którego poparły 1.342 osoby, drugą turę wyborów i będzie przez najbliższe 5 lat rządził jako Wójt tą gminą. Startujący z PiS Rybczyński określał się jako „wójt dialogu” i deklarował publicznie, że „Wójt Gminy Koło powinien współpracować ze wszystkimi. Jestem człowiekiem dialogu, szacunku dla drugiego człowieka. Mam program oparty na potrzebach mieszkańców, moim doświadczeniu i wiedzy”. Gratulujemy i życzymy pomyślnych rządów dla gminy i jej mieszkańców! Fot.fb M.Rybczyński

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
5 lat temu

@~Mim

Zaufaj raz „Anonimowi”.
Jak pisze, że mądry – to mądry!
Może ocenia prawidłowo?
Jego entuzjastyczny wpis po wyborze burmistrza Koła w 2014r. brzmiał:

„Anonim
Jak to milo wstac rano i obudzic sie w miescie bez tego cynicznego człowieczka z dzikim wzrokiem na fotelu włodarza Brawo kolanie! Dalismy radę.”

Oraz następny z pomysłem reorganizacji Urzędu:

Anonim
Panie Burmistrzu Maciaszek -zrób Pan w koncu w Kole porzadek!! W pierwszej kolejnosci prosimy o likwidację Strazy Miejskiej czyli zbrojnego ramienia bylego włodarza.Do niczego nie sa potrzebni a miasto zaoszczedzi na ich pozbyciu sie.
Dziekujemy.
Czy to ten sam „Anonim”?

Mim
Mim
5 lat temu

Jak taki mądry to czemu nie ma z nim wywiadu. Posłuchał bym jak się wysławia i jakie ma plany dla gminy i jaki to perekcjonista. Szkoda panie kozajda że pańskie czujne oko małej kamery tam nie dotarło. A Pan Witkowskiego zaraz Pan wziął na tapetę.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Gratulacje.Madry facet.Brawo!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526