22-latek z gminy Grzegorzew ścigany listem gończym zatrzymany przez Policję

Autor: kurier-kolski.pl | 26.11.2018

Kolscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę, mieszkańca gminy Grzegorzew, poszukiwanego listem gończym. 22-latek ukrywał się przed organami wymiaru sprawiedliwości, ponieważ ma do odbycia karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże, posługiwanie się cudzym dokumentem i kilkakrotne kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec powiatu kolskiego był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole kilka dni temu otrzymali do realizacji sprawę 22-latka. Mężczyzna ten został skazany przez Sąd Rejonowy w Łęczycy za kradzieże, kilkakrotną jazdę w stanie nietrzeźwości oraz posługiwanie się cudzym dokumentem. Niestety mimo wezwania dobrowolnie nie stawił się w zakładzie karnym, wobec czego Sąd wydał za nim list gończy. 22-latek od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Jego poszukiwania były utrudnione, ponieważ nie przebywał w swoim miejscu zamieszkania. Kryminalni zaczęli zbierać szczegółowe informacje dotyczące miejsca, w którym się ukrywa. Trop doprowadził policjantów do małej wsi w województwie zachodnio-pomorskim. Tam, wczesnym rankiem 22 listopada, policjanci Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego kolskiej jednostki zatrzymali 22-latka. Mieszkaniec gminy Grzegorzew był kompletnie zaskoczony, gdyż zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Po zatrzymaniu trafił do Aresztu Śledczego.

Źródło: KPP w Kole
Zdjęcie poglądowe: archiwum Redakcji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Panowie z polskiego kabaretu Para- Nienormalni ogarnijcie się do fotki Wpuscie koszule w spodnie Zobaczcie jak ładnie wygląda zatrzymany PANI Rzecznik Prasową —Zbierali informacje o miejscu pobytu sciganego Bez.jaj Co dostaną od Frajerów to mają

obituary
obituary
5 lat temu

łoł gorący ci nasi funkcjonariusze , zatrzymanie latem ????

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526