Pojechali do awantury rodzinnej, a tam znaleźli 400 gramów marihuany!

Autor: kurier-kolski.pl | 08.10.2018

Bardzo zaskakująco zakończyła się – wydawać by się mogło zwyczajna – interwencja kolskich mundurowych dotycząca rodzinnej awantury. Przypadkowo, w jednym z mieszkań w Kole, policjanci znaleźli ponad 400 gramów marihuany. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 41-latkowi, który od razu został aresztowany, grozi do 10 lat więzienia.

 

1 października br. po godzinie 1:00 dyżurny kolskiej jednostki otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie Koła doszło do nieporozumień rodzinnych. Na miejsce pojechali policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. Tam zastali mężczyznę, który awanturował się z rodzicami. Jego zachowanie ewidentnie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, dlatego też policjanci zainteresowali się pokojem chłopaka, by stwierdzić czy nie znajdują się tam substancje, których posiadanie jest zabronione. Na biurku funkcjonariusze znaleźli karton, w którym znajdował się susz roślinny przypominający narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu okazało się, że mieszkaniec Koła miał ukryty jeszcze jeden karton oraz torbę z taką samą zawartością. Mężczyznę zatrzymano. Wykonane badania wykazały, że znaleziony susz roślinny to marihuana.

Na wniosek Policji, 41-latek został aresztowany na 2 miesiące. Za posiadanie środków odurzających, Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast jeśli osoba posiada znaczną ilość, a tak było w tym przypadku, kara jest znacznie surowsza. 41-letniemu mieszkańcowi Koła grozi 10 lat więzienia.

Źródło: KPP w Kole

ogłoszenie płatne

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Dobrze by było zrobić przegląd stanu posiadania łącznie z kontami bankowym polskich gangsterow mundurowych w odniesieniu do poborów. JIleby tam. było gramów. marychy.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Mieszkańcy. Miasta Koła Nie pozwólcie. się zatrzymywać przez mundurowych. frajerów. Za wypite piwo za gram zioła. Za pagony. gangsterow i na glebę. Podstawa prawna orzeczenie. SO w Poznaniu. Sygn 17S 18/ 18/7. Oni. Mają swoją. wytwórnie na ul Garncarskie j33 Praworządność w wydaniu PIS. Lukaszewska. Ryszarda. teł. 514 850 433. Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych przez polskich mundurowych. gangsterow. Razem. damy. radę

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Komendant Powiatowy Policji!!!!!!Nie rób z siebie. Idioty. a z. Mieszkańców. przedszkolaków. Ile bierzesz. od Jozka Wilka za ochronę Jego. wytwórni???Ile dostaje. Mąka z komendy wojewódzkiej????? Lukaszewska Ryszarda. Koło.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526