Pierwszy taki sukces w historii konkursu „SKO Blog Miesiąca”!

Autor: kurier-kolski.pl | 27.10.2018

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole, które bardzo aktywnie działają w SKO, zostały nagrodzone tytułem „SKO Blog Miesiąca Września.”

 

Konkurs „SKO Blog Miesiąca” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest w szczególności propagowanie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach założeń SKO. W rywalizacji uczestniczą szkoły z całej Polski, które prowadzą blogi na platformie Szkolne Blogi, gdzie prezentują swoje  działania związane z uczestnictwem w Programie SKO. Co miesiąc w danym roku szkolnym, w okresie od września do czerwca, specjalnie powołana Komisja Konkursowa dokonuje oceny blogów.

Działania zrealizowane we wrześniu 2018 r. przez SP nr 2 i SOSW , opisywane następnie na stronach szkolnego bloga, doprowadziły do zdobycia głównej nagrody. Sukces jest tym większy, że po raz pierwszy zwyciężyły dwie szkoły z naszego miasta.  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szkolnym obie szkoły zdobyły już tytuł „SKO Blog Miesiąca” – SP nr 2 „Blog Miesiąca Listopada 2017” a SOSW „Blog Miesiąca Marca 2018”.  Zdobycie tegorocznej nagrody  głównej związane jest także z wygraniem bonów do sklepów sieci Empik i gadżetów. Co ważne, prowadzone przez szkoły blogi przyczyniają się również do promocji miasta, co widać po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski.

Opiekunowie SKO w SP nr 2 oraz  w SOSW w Kole bardzo dziękują wszystkim, którzy odwiedzają i głosują na szkolnego bloga, nadal licząc na Państwa głosy i komentarze.

Źródło: SOSW w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Michał Piasecki
Michał Piasecki
5 lat temu

Panie dyrektorze Brzeziński wielkie gratulacje i szacunek jest Pan odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu . Gratulacje również dla Ośrodka szkolno wychowawczego .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526