Marek Tomicki po raz drugi wyróżniony w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku w Poznaniu

Autor: kurier-kolski.pl | 12.10.2018

25 września 2018 r. w Teatrze Wielkim im. Stanisław Moniuszki w Poznaniu, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkursy o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku, w której na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego, jako jedyny nauczyciel wyróżniony z terenu Powiatu Kolskiego, udział wziął Dyrektor Zespołu Szkół w Bogusławicach (gm. Babiak) Marek Tomicki wraz z delegacją nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i członków UKS „Maraton”.

 

Celem spotkania było podsumowanie osiągnięć i docenienie dorobku wielkopolskich szkół oraz nauczycieli. Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Tegoroczna trzecia edycja Konkursów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, teatr był wypełniony po brzegi. Nagrodzono 20 nauczycieli oraz 20 szkół. Uhonorowano nauczycieli oraz szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym, jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich. Jednym z wyróżnionych nauczycieli był Marek Tomicki, dyrektor Zespołu Szkół w Bogusławicach. Podobne wyróżnienie i tytuł Wielkopolskiego Nauczyciela Roku odebrał w Poznaniu już po raz drugi.

Galę uświetniły występy muzyków i tancerzy Teatru Wielkiego, a także koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

*********************************************************************************

Mając na uwadze, że w najbliższą niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej, korzystając z okazji składam wszystkim nauczycielom z terenu miasta Koła i Powiatu Kolskiego najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i satysfakcji w Państwa odpowiedzialnej pracy i służbie. MARIUSZ KOZAJDA

*********************************************************************************

ogłoszenie płatne

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Waldemar
Waldemar
4 lat temu

Z całą pewnością każdy, kto zna pana marka (ewentualnie z wyjątkiem jego zakłamanych przydupasów) doskonale wie, że taka nagroda dla tego człowieka to naplucie w twarz uczciwym i normalnym obywatelom. W szkole w Bogusławicach prowadzonej przez pana marka aż kipi od nepotyzmu i przyznawania niezasłużonych nagród i przywilejów dla członków jego rodziny. Pozostałych pracowników traktuje jak śmieci, nagminnie poniża. Wielokrotnie balansował na granicy prawa by działać na ich niekorzyść. Traktuje PUBLICZNĄ, a więc opłacaną z naszych podatków, szkołę jako swój prywatny folwark i dyktuje swoje prawa. Najgorsze jest to, że takiego człowieka nie da się w zasadzie usunąć do zasłużonej celi więziennej, ponieważ ma rozległe znajomości i wielokrotnie bronił się już przed takimi uzasadnionymi i słusznymi zarzutami. Jednym słowem nagroda ta to promowanie zwykłej patologii w strukturach oświaty.
Z najgorszymi życzeniami pod adresem pana marka – Waldemar.

gość
gość
5 lat temu

Pan Marek Tomicki… zawsze z klasą!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526