Artur Szafrański dziękuje za poparcie

Autor: kurier-kolski.pl | 24.10.2018

Szanowni Państwo, pragnę bardzo gorąco podziękować za głos i wsparcie jakie otrzymałem od Was w pierwszej turze wyborów Burmistrza Miasta Koła. Będę nadal z całych sił pracował na rzecz Państwa i zrobię wszystko, aby Koło stało się miastem przyszłości dumnym z tradycji. Korzystając z okazji bardzo dziękuję kontrkandydatom za uczciwą i rzetelną walkę oraz bardzo serdecznie gratuluję koledze Krzysztofowi Witkowskiemu jego wyniku. Będę miał ogromną przyjemność zmierzyć się w drugiej turze wyborów z człowiekiem, którego znam od wielu lat, cenię i szanuję. Liczę na Państwa udział w drugiej turze wyborów i głos, który będzie odzwierciedleniem odstawienia polityki na boczny tor. Niech połączy nas Koło! Z wyrazami szacunku – Artur Szafrański (materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Blue Sea of Ibrox
Blue Sea of Ibrox
5 lat temu

Daj mu spokój, on ma jakieś filmy…

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Mylisz pojęcia. Jestes pod czyimś ogromnym wpływem albo ktoś tobie coś obiecał. Tak czy siak nie przeinaczaj rzeczywistości. Ludzie zagłosują i wybiorą Szafranskiego i powinnismy sie z tego cieszyć. Ja bardzo sie ciesze z ukształtowania personalnego nowej Rady. Brakuje mi tylko Pani Tamborskuej. Ale zacznijmy od początku. Tak pisaliście na Sobolewskiego, Piaseckiego czy innych. I co? Myślicie że mieszkańcy nie myślą? Właśnie w Kole mieszkańcy myślą!
I jeszcze jedno. Niektorzy zachowują sie tak jakby te osiem lat przed maciaszkem nie istniało. Nie wiem czemu to ma służyć. Ale ja rozmawiając z mieszkańcami moge zakomunikować że Kolanie pamietają! Dobrze pamiętają jak było! Dlatego ciesze sie że z wyników a do pełni szcscia zostaje tylko młody burmistrz Artur Szafranski i wiem że tak sie stanie.

Bez ściemy
Bez ściemy
5 lat temu

Przecież wiadomo, gdzie mówię o partyjnych „swojakach” nie stąd, którzy Koło traktują jak dojną krowę, a gdzie o prawdziwych fachowcach. Czegoś nie rozumiesz, czy nie chcesz zrozumieć?

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Hehe. Weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś 🙂

Bez ściemy
Bez ściemy
5 lat temu

No, co? Miałem dokończyć to …dalać? Mariusz Redaktor by mi może nic wtedy nie puścił, a tak jest OK. Naprawdę – kandydat kandydatem. Artur może jako człowiek w kontaktach nieoficjalnych jest OK, jako przewodniczący był jednak słaby i uległy, natomiast jako możliwy burmistrz teoretyczne zaplecze wybrał fatalnie. Mnie natomiast interesuje ile kosztuje w Kole woda, ciepło, wywóz śmieci, kto i jak dzieci uczy, jak działają KTBS, MOPS, MDK, MTC, PiMBP i inne. Jeśli to oddamy Hodowcy świń, Prezesowi od buraków i tym ich partyjnym miernym, biernym, ale wiernym nie wiadomo skąd (Uniejowa, Zgierza, Kutna), którzy tam już są znani i dlatego niezatrudniani , bo żadnymi fachowcami nie są, to znowu będziemy mieć eksperymenty i znowu miliony będą szły, ale my mieszkańcy będziemy musieli je spłacać, gdy ktoś inny spije śmietankę. Proste. Natomiast jeśli chodzi o Witkowskiego, to przecież kontakty nadal ma z prawdziwymi fachowcami, których układ kiełczewski usunął, by swojaków wstawić, a to najczęściej ludzie, którym zależy na tym, by dobre standardy trzymać, skoro praktycznie każdy stąd.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Bez ściemy 😉

Bez ściemy
Bez ściemy
5 lat temu

To zależy, z kim się rozmawia. Artur-Artur, tylko nie zdziw się, jak nadal wszystkim będą rządzić Leszek i Grzegorz i ich towarzycho. Niestety oni nie odpuszczą… Jeszcze raz – WITKOWSKI to nie Krzysztof, to cały sztab ludzi chcących ostro zapier… 😉 dla Koła.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Z tego co słychać na mieście to przewaga Pana Szafranskiego nad konkurentem jest coraz większa.

gość
gość
5 lat temu

To prawda!

gość
gość
5 lat temu

To będzie kontynuacja
nie zdrowej polityki PiS,
nieprawych i nie sprawiedliwych rządów
Stanisława,
dalsze błędne i kosztowne dla miasta decyzje,
skutkujące coraz większym zadłużaniem miasta
w konsekwencji podwyżki i bieda mieszkańców!
A można dać szansę miastu i mieszkańcom
…głosując na stabilnego politycznie,
samodzielnego w podejmowaniu decyzji i mądrego kandydata z…realnym i dobrym programem na lata !!!
Mój wybór to pan Witkowski!

Bez ściemy
Bez ściemy
5 lat temu

Mniejsza nawet o to, jak słabym przewodniczącym panie Arturze byłeś. To NIE SĄ wybory burmistrza, ale TO SĄ wybory całej nowej drużyny zarządzającej na kolejną kadencję Kołem i miejskimi spółkami. Tutaj zdecydowanie i to wręcz z miażdżącą przewagą wypada lepiej dr Krzysztof Witkowski. Ludzie Hodowcy świń i Prezesa od buraków nas mieszkańców już zawiedli. Zatem nie dopuśćmy do tego, by stało się to z Szafrańskim kolejny raz.

lok
lok
5 lat temu

beznadziejny kandydat na burmistrza ostatnia kadencja to dowiodla

Blue Sea of Ibrox
Blue Sea of Ibrox
5 lat temu

Tak trzymać Panie Arturze! Taki właśnie powinien być przyszły burmistrz! Powinien łączyć a nie dzielić! TAK dla Pana Szafrańskiego!

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Brawo Panie Arturze! Szacun! Dziś tak jest trudno o dobre słowa, zwłaszcza na finiszu. Jesteście rywalami a nie wrogami. Dobrze że Pan o tym pamięta!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526