RETRANSMISJA sesji Rady Miejskiej w Kole [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 28.09.2018

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Kole. Nagranie zrealizowała Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole i można je znaleźć wchodząc na stronę internetową (kliknij na linka): http://www.tv.kolo.pl/

 

Fot. archiwum Redakcji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Babcia
Babcia
5 lat temu

Tylko młodych kulturalnych i nowych . Będzie się aż chciało oglądać.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Trudny wybór

Gość
Gość
5 lat temu

Panie : Tamborska, Obiała ,Brzoska zawsze rzeczowe,konkretne.
Nigdy nie mogliśmy słuchać Pani Lewickiej. Pół godz. krążyła wokół tematu zanim można było zrozumieć o co jej chodzi.
Z Panów najlepiej słuchało się : Pana Sobolewskiego,Piaseckiego,Olejniczaka i ew.Kutego.

Najgorsze jest to ,ze w czasie interpelacji niektórzy radni zawsze komuś za coś dziękowali. Podlizywanie sie jedni drugim to nie miejsce na sesji.

Wyborcy.
Wyborcy.
5 lat temu

Jak zawsze d….o. Mam nadzieje ze ich wiecej nie bedziemy ogladac??? Te durne uśmiechy czy widziałyscie sie panie??? Znam niektóre i zastanawiam sie kim wy jestescie??? To ohydne ze czepiacie sie już takich rzeczy ze osmieszacie sie wszyscy wzajemnie na koniec waszej kadencji. Otworzyło nam mieszkańcom iczy dobitnie to ze mozna oglodac te sesje. Mam nadzieje ze nikt na was nie zaglosuje. P. Brzoska i p. Obuała oddam zawsze głos na te panie .

Gość
Gość
5 lat temu

Dla mnie nie ma znaczenia kto z jakiej partii.
Obejrzeliśmy z rodziną wszystkie sesje RM i mamy konkretny pogląd na nasze miasto ,władze i radnych.
Szanujemy tych radnych ,którzy mieli odwagę mówić o wszystkich nieprawidłowościach i publicznie napiętnować,dociekać .

Nie podobało nam sie ,ze pan Szafrański odbierał głoś radnym ,którzy chcieli do końca wyjaśnić sprawę .

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Od jutra

Darek
Darek
5 lat temu

Najważniejsze żeby się pozbyć pasożytów z Poddębice i uniejowa

Buldog
Buldog
5 lat temu

@Mleczarz Probst
A od kiedy jesteś taki tolerancyjny (B ardzo U czciwy C złowieku ?)
Na Farbowanych lisów mojego głosu nie oddam stawiam na nowych.

Gość
Gość
5 lat temu

Chcą eksmisji niepełnosprawnych i ciągają po sądach, tak się dba o mieszkańców WSTYD.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Nie jestem radnym. Jestem rodzicem jednych z dzieci, które chodziły kiedyś na basen. Nic wiecej, napisałem swoje subiektywne zdanie. Tak uważam i można sie nie zgadac. Tylko jedna z pań radnych znam osobiście i to dosc słabo. Nie jestem politykiem tylko zwykłym pracownikiem w jednej z kolskich firm i tyle w temacie. Mamy demokracje i bede bronił radnych, naczelników, prezesow i kogokolwiek komu leży na sercu dobro miasta. Jeszcze jakies pytania do mnie?
Ps. Zachowanie burmistrza na basenie bardzo mnie zabolało i można cofnąć sie w czasie na kurierze że od tego momentu zacząłem pisać. Dziekuje, miłej soboty.

lenka
lenka
5 lat temu

Na pewno nie zagłosuję na sprzedawczyków co to gdzie wiatr zawieje są pierwsi do koryta wstyd.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Szanowni Mieszkańcy!!!!W najbliższych. wyborach zdecydujemy o losach Naszego Miasta na najbliższe pięć lat. Należałoby zachować Takt i Powagę. Tego wymaga sytuacja. Koniec z kupowaniem głosów dość noszenia prezentów wyborcom!!!!Jest to nietakt Działanie nie etyczne. Wybierajmy Radnych według pracy jaką wykonują dla Mieszkańców i Miasta bez względu na przynależność partyjna Radni muszą mieć. Moralny. Kręgosłup. Pań. Michał Piasecki Luty Sobolewski Panie Janiak do Domu!!!!!Wietrzyć. pokoje!!!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Ten Mleczarz to musi być jednym z tych radnych bo tak ciagle ich tylko wychwala. Nie widać w tym obiektywizmu za grosz.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

To gdzie świętujemy na leśnej czy na parkingu przed Motelem ???

SS
SS
5 lat temu

Właśnie ta trójka AUT zdecydowany, no i Pan szowinista
z króliczym wyrazem twarzy pomijam całą plejadę pań
które potrafiły tylko rechotać na jego obleśne uwagi .

Tomek
Tomek
5 lat temu

@Mleczarz
Jakie opcje człowieku pis pis i jeszcze raz pis …

wyborca
wyborca
5 lat temu

ha ,to nie wiedziałem,że ” Pani Tamborska i Pan Piasecki”tworzą jedność..Oto trafił swój na swego…Poziom podobny.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Odnośnie wywołanego do tablicy Piaseckiego to trzeba przyznać że wsród radnych zrobił najlepszy postęp, rozkręcał sie z sesji na sesje. Pani Tamborska, Brzoska (moja nr 1) czy Pan Sobolewski, o nich tez nie można zapomnieć. Będzie mi brakować Olejniczaka, dawali też radę Obiala czy Kuty. To była trudna i ciężka kadencja, ja przynajmniej takich nie pamietam. Szafranski sprawdził sie jako Przewidniczacy a Sobolewski jako szef komisji budżetu. O reszcie radnych nie pisze. Radnym których wymieniłem życzę jak najlepiej. Dużo szczęścia w życiu zawodowym i osobistym. Wywołanemu do tablicy Piaseckiemu wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
Wszyscy radni o których wspomniałem powinni sie znaleźć w nowej kadencji ponownie na stanowisku. Takie jest moje zdanie. Pan Szafranski powinien zostać burmistrzem. Najlepsza trójka kadencji:
1 Pani Tereska Brzoska
2 Pan Sobolewski
3 Pani Tamborska i Pan Piasecki
To moje subiektywne zdanie i prosze zwrócić uwagę ze to radni nowi, którzy bardzo sie sprawdzili. Reprezentują tez oni różne opcje.
Niedługo pójdziemy głosować, oby mądrze.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Jedynie Pań Radny Michał Piasecki od początku kadencji do końca. byl sobą. Ze względu na zone pracująca wtedy w UM. odszedł z TS Jedyny który nagłaśniać wszelkie nieprawidłowości za cenę własnego zdrowia i całej Rodziny Ma morany kręgosłup. Jest Git Takich Radnych Nam potrzeba Panie. Budny. do Domu!!!!!Co z KTBS ?Co z remontem mieszkań??Siedział Pań jak Szczur na Sesjach. Podobnie Pani Lewicka cwaiactwo i przebiegłość Pani. Juszkiewicz mąż ma pracę??????To całe Towarzystwo do Wora!!!!

Barbara
Barbara
5 lat temu

Farbowane lisy bez kręgosłupa raz z prawa raz z lewa co za różnica byleby do koryta wstyd i żenada…(oczywiście są
wyjątki wielki szacun dla radnego Ol……..a).

sw
sw
5 lat temu

Szanowni Państwo Radni Wasze zachowanie jest na poziomie klasy 3 podstawowej nasze miasto nasze spółki nasze szkoły nasze przedszkola boicie się napływu z innych terenów ludzi to wy i tylko wy mieliście asa w ręce żeby powstrzymać Pana Maciaszka a wy Państwo Radni chodziliście jak potulne pupilki ze spuszczoną głową Jesteście Państwo nie tolerancyjni ale ta sesja dała mi odpowieć na kogo oddać głos i będzie to głos na osobę z poza Koła czasami mi wstyd przyznać się że jestem mieszkańcem tego miasta a pracuje od wielu lat w Uniejowie i nikt nigdy mi nie powiedział żebym wracał do swojego miasta żenada paranoja i komedia leczcie się i dajcie innym pracować

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526