Konwencja wyborcza Zjednoczonej Prawicy w Kole [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 26.09.2018

Na deskach kolskiego MDK odbyła się konwencja wyborcza Zjednoczonej Prawicy pod hasłem: „Udało się w rządzie, uda w samorządzie”. Otworzył ją poseł PiS Leszek Galemba, a potem zaprezentowano kandydata na Burmistrza Miasta Koła Artura Szafrańskiego, kandydatkę na Burmistrza Kłodawy Anetę Niestrawską oraz kandydata na Wójta Gminy Koło Mariusza Rybczyńskiego. Do Sejmiku Wojewódzkiego z powiatu kolskiego startuje Grzegorz Fiałkowski. Oczywiście pokazano też kandydatów do miasta Koła i powiatu.  Wszystko odbyło się z dużą galą i w nowoczesnym stylu, a Szafrański długo prezentował swój program posiłkując się graficznie przygotowanymi slajdami. Konwencja trwała ponad 2 godziny, a pod spodem prezentujemy skrótową relację wideo i zdjęcia oraz zachęcamy do komentowania.

 

Salę wypełnili działacze Prawicy oraz kandydaci w tegorocznych wyborach samorządowych. Każdy przy wejściu otrzymał chorągiewkę. Wszystko było opracowane z dużą galą i nowocześnie. Po dość długim przemówieniu na wstępie posła Leszka Galemby, zaprezentował on najmłodszego kandydata na Burmistrza Miasta Koła, który startuje z poparciem jego i Zjednoczonej Prawicy. Artur Szafrański ma 36 lat i od lat jest pracownikiem Starostwa Powiatowego w Kole. Ma także duże doświadczenie samorządowe jako radny, a w tej kadencji jest najbardziej znany jako Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole. Kandydat długo prezentował swój ambitny program wyborczy dla Koła, który jest naprawdę obszerny. Wszystko dokładniej można zobaczyć na nagraniu pod spodem. Zachęcamy.

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
cheap flights
3 lat temu

WOW just what I was looking for. Came here by searching for cheap flights

adreamoftrains content hosting

Keep on writing, great job! adreamoftrains best web hosting
2020

rodzic
rodzic
5 lat temu

Gdzie tu są prawdziwi pisowcy , kogo p.Galemba dopuścił na listy i to w czołówce, ale wyborcy swój rozum mają

Tom Bombadil
Tom Bombadil
5 lat temu

Szafrański pewno wygra. Zobaczccie co się dzieje.

zbyszek
zbyszek
5 lat temu

poseł i jego trzoda – nowy wychów. w pieriod towariszci.

rodzic
rodzic
5 lat temu

Kto z tych chętnych do żłobu ma coś wspólnego z PIS-em,ludzie jak wam nie wstyd, dla forsy zrobicie wszystko,To jest straszne!

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
5 lat temu

Już był taki jeden kot co łowił myszy ale nie z własnego podwórka i efekty tego mieliśmy. Jestem ciekawy co Maciaszkowi obiecano w zamian za rezygnacje.
PIS ma tak wielkiego kandydata że boi się o jego stołek.
Ja uważam że jest to przekręt stulecia Czyżby dojna zmiana w naszym mieście się kończyła . WSTYD.!!!!!!!!!!!

kolo
kolo
5 lat temu

A może by tak redaktor napisał parę słów o sobie, jako kandydacie na radnego z listy PiS. Proszę się nie wstydzić. I tak wiemy, że to taki wypadek przy pracy.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

„Nieważne, czy kot jest czarny, czy biały. Ważne, aby łowił myszy.”
Jedno z najmądrzejszych cytatów życiowych jakie słyszałem. Zaraz beda mnie tu wyzywać od komunisty ale ta zasada jest bardzo ważna i dzis bardzo potrzebna naszemu miastu. Nie ważne czy nazwiemy to PiSem czy inna partią. Ja patrzę na ludzi i dlatego stawiam na Szafranskiego. Dlatego stawiam na Brzoska. Dlatego stawiam na Sobolewskiego. Dlatego stawiam na Piaseckiego, Kutego, Tamborska. Tak jak powiedział Przewidniczacy Szafranski- Koło ma znów wrócić ranga do swojej historii. Dlatego patrzmy na ludzi a nie na partie. Nie ważne czy radny jest z tej czy innej opcji. Ważne by w sercu kierował sie dobrem miasta. Wiele lat temu kazdy naśmiewał sie z tego zdania, dzis Chiny są potęga, z która liczy sie kazdy.

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
5 lat temu

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

lok
lok
5 lat temu

strach patrzec na te towarzystwo wzajemnej adoracji tak wyglada dojna zmiana na zdieciacjach dosc w kole tych pisuarow czas na gruntowne zmiany

obituary
obituary
5 lat temu

Tak w realu .

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Niektorzy żyją w innej rzeczywistości

obituary
obituary
5 lat temu

Przecież to farsa , kandydat PiS promowany przez Galembe i Wojciechowskiego już był a że zerwał im się z lejc ….
Kandydaci na radnych czy nie znacie tych twarzy Towarzystwo Samorządowe bis -pis , taką znowu chcecie radę ????
A czy Pan Szafrański walczył przez pierwsze 2 lata o zwalnianych NIE Siedział cicho a wiecie dlaczego , nie wiecie z przyczyn bardzo prostych ………….

greco
greco
5 lat temu

ale tłumy ha ha ha. wybrańcy kogo?

Buldog
Buldog
5 lat temu

Smutne to …

Mieszkaniec koła
Mieszkaniec koła
5 lat temu

Ludzie Stanisława opuścili wodza w najważniejszym momencie. Śiwiński trebacki Michalak. Żona trebackiego dostała pracę w urzędzie, Śiwińskiego w jednostce podległej plus wysokie pensje. Tylko Pani Wioleta od początku trwa przy nim. Wielki „szacunek”. I panie radne też. Stanisław był dobry kiedy potrzebny. Teraz kto inny ważniejszy…

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Pisał Pan niedawno że pani hamiga miała konferencje w amerykańskim stylu. Ja akurat w Stanach nie byłem ale widze teraz różnice pomiędzy tym kandydatem a całą resztą. To widać gołym okiem i słychać też na mieście. Trzeba chyba przyznać że to przyszły burmistrz i mało kto na niego nie zagłosuje. Ja jeszcze sie waham ale chyba też zagłosuje na Pana Szafranskiego.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

No Pani Trębacki znowu będzie kandydować. Myślałem że z komitetu Stanisława pan wystartuje.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526