Elżbieta Modrzejewska startuje w wyścigu o fotel Burmistrza Miasta Koła!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 26.09.2018

Dziś o g. 24:00 mija termin zgłaszania kandydatów na burmistrzów i wójtów. Wydawało się, że już nie będzie żadnej niespodzianki w Kole, ale jak zwykle nie można w naszym mieście liczyć na nudę. Wydawało się, że pewny kandydat na burmistrza Stanisław Maciaszek zarejestruje się, ale jednak nie uczynił tego. Zniknął też zarejestrowany w PKW Komitet Wyborczy jego imienia. W zamian pojawił się Komitet Wyborczy Wyborców „Dla dobra miasta Koła”, którego kandydatem na włodarza miasta jest Wiceburmistrz Miasta Koła Elżbieta Modrzejewska. Będziemy wybierać spomiędzy 6 kandydatów na burmistrza. Kto wygra?

 

Elżbieta Gabriela Modrzejewska ma 59 lat. Mieszka w województwie łódzkim, w miejscowości Rzeczyca, gmina Zadzim, powiat poddębicki. Dla niezorientowanych jest to wieś położona 50 km w linii prostej od Koła, a znajduje się pomiędzy większymi miejscowościami takimi jak: Warta, Szadek i Zduńska Wola.

Dziś jest już pewne, że w Kole będziemy wybierać spośród aż sześciu kandydatów na burmistrza miasta. Co to oznacza? Bardzo duże rozbicie głosów i ostrą walkę o głosy mieszkańców Koła. Jednym słowem nadal nie będzie nudno!

Kandydatami na burmistrza w Kole są więc w kolejności alfabetycznej: Robert Gajda – 42 lata (Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Katarzyna Hamiga – 45 lat (KWW Katarzyny Hamigi), Krzysztof Mazurkiewicz – 51 lat (KW Stowarzyszenia Kolanie), Elżbieta Modrzejewska – 69 lat (KWW „Dla dobra miasta Koła”), Artur Szafrański – 36 lat (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Krzysztof Witkowski – 43 lata (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem).

Kto wygra i zasiądzie w kolskim Ratuszu? Musimy poczekać do 21 października, ale nie ma się co łudzić – przy tylu kandydatach druga tura wyborów jest pewna.

Tekst i foto: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
zbyszek
zbyszek
5 lat temu

no i mamy pasztet

Gość
Gość
5 lat temu

Chcą eksmisji niepełnosprawnych i ciągają po sądach, tak się dba o dobro mieszkańców.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Ola proponuje wizytę u specjalisty. Ta walka z kliką kolską wygląda tak że do końca roku brakuję na wynagrodzenia Urzędników i że 120 w 2015 zrobiło się 168 weź tabletki

Ola
Ola
5 lat temu

Szkoda Maciaszka jedyny człowiek który postawił się tej klice kolskiej.
Teraz mieszkańcy mają okazję tą klikę pozamiatać w tych wyborach. Czas by wybrać ludzi oddanych społeczników i takich co się zadeklarują o pobieranie mniejszych diet jako radni. Burmistrzem powinien zostać człowiek z doświadczeniem przedsiębiorczym już dorobiony i majętny. NIE takie świeżo upieczeni politykiery.

Gość
Gość
5 lat temu

Zobaczcie jak zdesperowane są osoby, które wystartowały do RM z Komitetu WW Dla dobra miasta Koła
I co one reprezentują sobą.
Koszmar !

gość
gość
5 lat temu

Dla Dobra Koła niech ze Stanem i jego poplecznikami wyniosą się z Koła

Buła i spóła
Buła i spóła
5 lat temu

Moim zdaniem lepszą nazwą tego komitetu byłaby „Buła i spóła”. Babcia niech u siebie na wsi startuje.

lok
lok
5 lat temu

rzaden pisuar dojnej zmiany w kole

Kolanin
Kolanin
5 lat temu

Tylko Artur Szafrański…

jurand
jurand
5 lat temu

Panie Mariusz szkoda że pana nie było na sesji

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526