Zmarł druh hm. Leonard Jaroszewski

Autor: kurier-kolski.pl | 16.08.2018

Wczoraj odszedł komendant Hufca ZHP Koło, druh hm. Leonard Jaroszewski, Honorowy Obywatel Miasta Koła, społecznik. „Wychował” rzesze zuchów, harcerzy i instruktorów.

 

W tym roku obchodził 70-urodziny. Spędził je w gronie licznych przyjaciół. Usłyszał wówczas z serca płynące słowa: „Drogi Druhu Harcmistrzu, nasz Honorowy Obywatelu Miasta, dzień Twych 70-tych Urodzin jest doskonałą okazją, by powiedzieć Ci, jak wielkim szacunkiem i sympatią jesteś darzony. W dniu Twego Jubileuszu, kierujemy do Ciebie słowa uznania za wkład i rzetelna pracę na rzecz dobrego wychowania naszej młodzieży i niewzruszonego stania na straży wartości harcerskich oraz budowanie atmosfery przyjaźni i braterstwa, za wsparcie we wspólnych miejskich projektach”

oraz od najbliższych: „Pragniemy Ci powiedzieć, że jesteś nie tylko zasłużonym Druhem Harcmistrzem, wzorem dla dzieci i młodzieży, którym od lat przewodzisz, mistrzem i nauczycielem kadry harcerskiej, która cię otacza, ale najważniejsze – że dla nas jesteś najlepszym Przyjacielem”.

Ten wspaniały, zasłużony, zawsze serdeczny, sympatyczny i uśmiechnięty człowiek, na zawsze pozostanie w pamięci mieszkańców naszego miasta. Przekazujemy szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

tinder sign up , how to use tinder
tinder dating app

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526