Pijany furiat zdemolował metalowym stojakiem do rowerów w centrum Koła samochód na oczach setek świadków!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 16.08.2018

Polscy Policjanci zatrzymali 34 – letniego mieszkańca gminy Osiek Mały, który metalowym stojakiem do rowerów wybił szyby oraz zniszczył karoserię samochodu swojej konkubiny. Wstępnie straty oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 3.000 zł. Wandal został zatrzymany na gorącym uczynku za swój czyn odpowie przed sądem. A wszystko działo się w godzinach szczytu, w Kole na ul. Toruńskiej, na oczach setek świadków.

 

14 sierpnia br. ok. godz. 14:30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Toruńskiej w Kole młody mężczyzna niszczy metalowym przedmiotem samochód. We wskazane miejsce natychmiast udał się patrol. Policjanci obezwładnili furiata, gdy ten wciąż okładał metalowym kształtownikiem stojącą na parkingu Alfę Romeo. Zachowanie mężczyzny jednoznacznie wskazywało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 2,4 promila alkoholu.

Jak ustalili policjanci, rozzłoszczony nieporozumieniem z partnerką mężczyzna najpierw wypił alkohol, a następnie chwycił stalowy stojak do rowerów i zaczął niszczyć nim należący do kobiety pojazd. Pijany i rozwścieczony mężczyzna, zanim go zatrzymano, zdążył stłuc wszystkie szyby w samochodzie oraz wybić dziury w masce wozu.

Właścicielka pojazdu wstępnie oszacowała wysokość strat na kwotę ok. 3000 złotych. 34-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Policji, wobec podejrzanego Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
was ist ein match bei lovoo

lovoo credits wofür lovoo top cherries http://lovooeinloggen.com/

Dziennikarz
Dziennikarz
5 lat temu

Koło nie ma dzielnic tylko jest miastem wyrobnikow, a 5 procent populacji to pseudointelektualiści do których zapewne się zaliczasz. Zróbcie strajk włoski w którymś z zakładów, to od razu wymienią Was na ciapatych. Notabene kilkunastu się już pojawiło, więc o podwyżkach możecie pomarzyć. Tymczasem spokojnego leczenia kaca Panowie i Panie.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Ciekawe jakbyś opisał tlący się śmietnik od niedopałka … ” Ogromny pożar w Kole. Ponad setka strażaków walczyła z ogniem i wiatrem. Ogień strawił ponad 1 m kw. trawnika, przy którym mieszczą się m.in. szkoła muzyczna, hufiec harcerski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. W niedzielę strażacy próbowali uratować część ocalałego mienia”

Ile dostajesz pod stołem za lizanie 4 literek ?

Strazak osp
Strazak osp
5 lat temu

Setek? A moze po setce?

Roma
Roma
5 lat temu

Setek świadków? To nie Poznań tylko Koło

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526