Burmistrz M. Koła Stanisław Maciaszek zarejestrował swój komitet wyborczy! Ilu będzie w Kole kandydatów na włodarza?

Autor: kurier-kolski.pl | 24.08.2018

 

W poniedziałek mija ostateczny termin rejestracji komitetów wyborczych, których członkowie będą brać udział w jesiennych wyborach samorządowych. Dzisiejszą sensacją dnia jest rejestracja w delegaturze Państwowej Komisji Wyborczej w Koninie Komitetu Wyborczego Stanisława Maciaszka, który już wcześniej zapowiadał, że będzie ponownie ubiegał się o fotel Burmistrza Miasta Koła. Jakie jeszcze inne komitety z terenu Koła zostały zarejestrowane u Komisarza Wyborczego w Koninie? I ilu będzie kandydatów na burmistrza w naszym mieście?

 

Pierwszym komitetem z terenu naszego miasta, a trzecim w naszym rejonie, zarejestrowanym w Koninie jest Komitet Wyborczy Wyborców Katarzyny Hamigi. Kolejny, który został sformalizowany, jest Komitet Wyborczy Stowarzyszenie KOLANIE. Następny na liście Komisarza Wyborczego w Koninie jest Komitet Wyborczy Wyborców „Aktywne Koło”. Komitet Wyborczy Stanisława Maciaszka jest czwartym z terenu miasta Koła zarejestrowanym oficjalnie w Koninie, ale czy ostatnim?

Warto przypomnieć, że większe ogólnopolskie partie już zarejestrowały swoje komitety bezpośrednio w Warszawie i będą działać na całą Polskę.

Kto zasiądzie na kolejne 5 lat w kolskim Ratuszu?

Ilu będzie kandydatów na burmistrza w Kole? Według nieoficjalnych szacunków będzie ich sześcioro. Z tego oficjalnie znamy trzech, którzy już publicznie (np. na facebooku) zdeklarowali się, że będą ubiegać się o tę zaszczytną funkcję. Są to: Katarzyna Hamiga (KWW Katarzyny Hamigi), dr Krzysztof Witkowski (KKW SLD Lewica Razem) i Stanisław Maciaszek (KW Stanisława Maciaszka). Godzinę temu na Facebooku ujawnił chęć kandydowania na Burmistrza M. Koła Robert Gajda (nie wiadomo czy z KWW „Aktywne Koło” czy z Koalicji Obywatelskiej – partie opozycyjne i kilka lokalnych stowarzyszeń). Swojego kandydata na włodarza Koła wystawia Stowarzyszenie KOLANIE, a także Prawo i Sprawiedliwość. Jak więc widać, kandydatów będzie prawdopodobnie sześciu. Dokładnie będziemy wiedzieli do dnia 16 września br., bo do tego czasu będzie trzeba zarejestrować listy do Rady Miejskiej.

Tekst i foto: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
72 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo tipps für frauen

wie lösche ich lovoo lovoo code generator http://lovooeinloggen.com/

cialis cialis generic

hello guos 9128738514

obituary
obituary
5 lat temu

Nie drogi Anonimie , nie jestem i nie byłem nigdy zwolennikom PO pierd…. za młody jestem żeby służyć w tych przestępczych formacjach. Ale nikt mnie nie przekona do człowieka który chodząc do kościoła , zasiadał w pierwszych ławkach , modlił się a nie znał praw boskich … krzywdził ludzi , niszczył ich psychiczne

anonim
anonim
5 lat temu

@obituary-był w zomo był w ormo teraz jest za platformą…

Dyrektor Imprezy
Dyrektor Imprezy
5 lat temu

@obituary

Racja-racja. Cieszyć się można tylko w tym >>aspekcie<<, że jak osoba patrona alfonsów i złodziei wystartuje, to i Arturowi, i nowoczesnemu Robertowi, temu od syndromu 15:30, poparcie spadnie.

obituary
obituary
5 lat temu

Przestańcie z dżihadem dyskutować to bezmuzgi
z przeszĺością komunistyczną .

Dyrektor Imprezy
Dyrektor Imprezy
5 lat temu

Ola? Ta sama, co wcześniej? To cytuję, co mówiłaś: „ale nie potrzebnie się miesza do polityki.”Może zatem się zdecyduj, bo skoro mówię, że to człowiek mający wykształcenie, doświadczenie na stanowisku kierownczym i zajął się ostatnio także prawem, to jest źle, a za tym, co mu udowodniono mobbing, co trzeba było płacić niesłusznie zwolnionym przez taką kadrową politykę, idziecie ostro…

Ola
Ola
5 lat temu

Do@ dyrektor imprezy.Tak czytam te twoje zajadłe wypociny.To ty więcej szkodzisz panu Witkowskiemu niż pomagasz. Tymi zajadłymi komentarzami zniechęcasz ludzi do tej osoby. Nie musisz za pana Doktora się wypowiadać On sam potrafi.

Dyrektor Imprezy
Dyrektor Imprezy
5 lat temu

Ala, tłukiem to jesteś ty, bo przecież nie mówię, że to tytuł, ale żeby zajmować to stanowisko trzeba jakieś kryteria spełniać. Tylko klakierstwo zamiast czytać ze zrozumieniem, woli obrzucać ludzi epitetami, jakie wobec siebie słyszy. Tak czy inaczej, doświadczenie na stanowisku kierowniczym Witkowski ma, zna prawo i na wykształcenie ma papiery. Natomast w przypadku Stasia M. to raczej tak zwane żółte tylko są, pewnie Tworki, bo jak ma naprawdę dyplom UW, powinien po tym, co zrobił radny Piasecki, co najmniej lokalnym mediom dokument pokazać.

Ala
Ala
5 lat temu

Dyrektor to jest stanowisko tłuku a nie tytuł.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Tak tak a łyżka mówi niemożliwe !!

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Mrzonki ….

Dyrektor Imprezy
Dyrektor Imprezy
5 lat temu

Ola, Witkowski? To nie tylko doktor, ale i dyrektor, doświadczenie ma, jeszcze teraz prawnik. Sitwę usunie, a najfajniejsze jest to, że Stanisław M. zrobi nawet z własnymi klakierami to samo i tym bardziej. Wszak mottem Stasia, co niby kończył UW, ale jak już, to raczej filię Tworki, są ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY, a ulubioną formą rozwiązywania umów art. 52. Ktokolwiek nie będzie burmistrzem, Stasiu MUSI zapłacić z własnej kieszeni to, co straciło Miasto na takiej polityce kadrowej. Witkowski to mam pewność, że tej sprawy dopilnuje.

sztasek
sztasek
5 lat temu

Taki ekonom jak Maciaszek buhaha …

Ola
Ola
5 lat temu

Szanuję Pana Witkowskiego jako młodego historyka,ale nie potrzebnie się miesza do polityki.Na Burmistrza jest potrzebny ekonomista i znawca o zakresie gospodarczym i przedsiębiorczym. Pan Witkowski nic z tą sitwą nie ujedzie szkoda chłopa.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@obituary
Twój styl jest prostacki,chamski,rasistowski,ksenofobiczny
a twoja wiedza ZEROWA strasz, strasz aż się ze…z baranie .

Wściekły
Wściekły
5 lat temu

A gdzie pada nazwisko Panie mądry ????

Anonim
Anonim
5 lat temu

Po stylu i przekonaniach nie można poznać nazwiska.Moim zdaniem RODO złamane. Rozsądne byłoby zgłoszenie do odpowiednich instytucji.

obituary
obituary
5 lat temu

Anonim … S.B. PiS ma jeszcze dostęp buhaha .
Niestety jesteście zwolennicy taką czytelną
grupą że bardzo łatwo was zidentyfikować
Choćby po stylu i przekonaniach
Kilka lat bronicie swoich chorych racji …
dlaczego ?? z jednego powodu praca za poparcie.

Anonim
Anonim
5 lat temu

@obituary napisał-„NAWET POKUSIŁ BYM SIĘ ŻEBY WYCIĄGNĄĆ WASZE NAZWISKA . Przecież wszyscy was znają i wiedzą kto kryje się za tymi nickami .”Tak myślę,czy warto na tym forum prowadzić dyskusje. Praktycznie nikt nie jest anonimowy w internecie ,ale dostep do IP komputera ma tylko administrator .To kto jeszcze ma dostęp do takich danych,jeśli to nie straszył sam administrator.Chce złamać przepisy RODO?

Dyrektor Imprezy
Dyrektor Imprezy
5 lat temu

Co on ukończył? Uniwersytet Warszawski – oddział zamknięty zamiejscowy w Tworkach? Jedyne, co w tym dobre, to że teraz ten szafarz od świń i reszta się boją, że dwa słowa za dużo powie, a przewodniczący Artur razem z nowoczesnym Robercikiem od syndromu 15:30 definitywnie tracą u babek i dziadków z ORMO. Jedynym normalnym kandydatem jest teraz doktor Witkowski. Nawet w sumie dziwne, bo to SLD, tylko nie komunista, bo PRL zna z dzieciństwa tylko i skądś startować jak ma, to czemu nie z tej lewicy? Zresztą on nasz, wykształcony, doświadczony w zarządzaniu, od dzieciaka z Koła. Samo to, że ORMOwcy dzisiaj za Stasiem M. jednak wskazuje na różnice. Ktokolwiek nie będzie (OK, może nowoczesny Robert to nie), wywali jednak przyjaciół Stasia M., a sam Stasiu tym bardziej i na pewno to zrobi. Absurdalne w tym ASPEKCIE jest tylko tyle, że skoro tak lubi zmiany, czemu myśli, że sam będzie tutaj wiecznym burmistrzem i to za takie drobne? Trójmiasto niby ma czekać, może nawet Paryż?

OK… IMO to jednak znowu Tworki.

IZA
IZA
5 lat temu

Prośba do mieszkańców Koła .Pamiętajcie że cała obecna rada jest do wymiany to oni najwięcej blokowali rozwój naszego miasta.Co do Burmistrza to on startuje jako niezależny nie z PIS-u. Sam powiedział w wywiadzie ostatnio kto Go wrobił w tą aferę.Moim skromnym zdaniem jako blondynki-to liczy się Maciaszek lub Gajda,to ludzie co mają pojęcie o gospodarce i zarządzaniu. To jest moje zdanie i proszę o argumenty,a nie opluwanie i dopisywanie jako klakierkę lub ormowca to nie żadne argumenty tylko bezsilność na prawdę,

Jola
Jola
5 lat temu

@obituary
Ale ty głupi jesteś twoje zaślepienie i tępota nie mają granic
przestań szczekać i podaj te nazwiska odważny człowieku !
Ty i odwaga?? te dwa określenia nigdy się nie spotkają, jesteś zwykłym pospolitym cykorem paplającym rzeczy które nie mają sensu .Anonimowo bo tak można ? zastanów się ,albo daj sobie spokój na autorefleksję jesteś za głupi.

Luk
Luk
5 lat temu

@lok
W sadzie to rosną jabłka …

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

🙂 🙂 🙂

lok
lok
5 lat temu

kolejarz powinien startowac wtedy kiedy odda pieniadze miastu za przegrane sprawy w sadzie z pracownikami

Mieszkaniec Koła
Mieszkaniec Koła
5 lat temu

Paru radnych by się znalazło co coś robili przez tą kadencję. Nie mówmy jednym głosem o całej radzie.

Kolanin
Kolanin
5 lat temu

Dla mnie nie ma porządnego kandydata..Rada miasta tej kadencji to najw8ększa pomyłka …masakra..Janiak,Borysiewicz…Zero..Dno..

sztasek
sztasek
5 lat temu

Kontrkandydaci go zniszczą , chyba że ucieknie.

M
M
5 lat temu

@mieszkaniec Kola ale debil jestes !

Wyborcy.
Wyborcy.
5 lat temu

Dajcie juz spokoj z tym opluwaniem. Beda wybory to kazdy zagłosuje na kogo uważa. Nie poniżajcie sie juz wiecej. Referendum i poprzednie wybory pokazały kto wygrał.

Mieszkaniec Koła
Mieszkaniec Koła
5 lat temu

Ludzie broniący Maciaszka to osoby które czerpały lub czerpią z miejskiej kasy. Córka zatrudniona w urzędzie, kolejny chodzący do domu. Można wyliczać

Kis
Kis
5 lat temu

Jednak p.Maciaszek musi rządzić dalej , bo alfonsów i złodziei jeszcze w Kole trochę zostało.

sztasek
sztasek
5 lat temu

Bravo Obituary – niech ich prawda boli , kochają go za czerpane profity – ale tylko do grudnia i bye bye

Wkurzona
Wkurzona
5 lat temu

Obituary za to ty ty jesteś wielki,zaangażowany i w ogóle omnibus.Co ty sobie wyobrażasz że wszyscy wokół ciebie to idioci? Każdy kto ma inne spojrzenie od twojego to kretyn?
Może pokuś się i podaj swoje nazwisko bohaterze.
Jest demokracja i możemy popierać kogo chcemy ,więc przestań straszyć i poczytaj sobie w wolnej chwili o ustawie RODO.

obituary
obituary
5 lat temu

2140 głosów żeby go odwołać pamiętasz Ormowcu w niebieskiej beretce, przeciw coś koło 100 . Ale to nieważne Maciaszka wspierają ci których dzieci pozatrudniał i rodziny . Barabara ja kościoła nie tykam , jestem chrześcijaninem od urodzenia , tykam obłudników do niego należących , za komuny pluli na kościół i księży – przynależeli do ORMO , PZPR .
Zwolennicy Maciaszka to tak naprawdę jak napisałem , RODZINA , ZATRUDNIENI I DOM SENIORA . NAWET POKUSIŁ BYM SIĘ ŻEBY WYCIĄGNĄĆ WASZE NAZWISKA . Przecież wszyscy was znają i wiedzą kto kryje się za tymi nickami .
Przekażcie swoim rodzinkom zatrudnianym według klucza mierny , bierny ale wierny żeby zaopatrzyli się już w spadochrony – hehe i naukę latania . Chyba nie będą uciekać przed zwolnieniami na chorobowe jak ich guru .

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Wszyscy pamiętamy jacy byliście pewni wygranej w referendum i co ? przegraliście, argumenty wasze były marne.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Mieszkaniec Koła
Cóż za elokwencja jaki ty jesteś fajny a jaki głupi…

Barbara
Barbara
5 lat temu

@obituary
Kościół to ty zostaw w spokoju baranie jeden, nie jest to artykuł tego rodzaju ,nie dyskutujemy tutaj na ten temat..
to sprawa osobista każdego z nas i wara ci od tego tłuku.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Kobra
Masz rację rudy to i wredny !!!

Kobra
Kobra
5 lat temu

@obituary,to człowiek który musiał się zwolnic z posady Maciaszka i teraz nie może na niego patrzeć.To jest tylko jeden z tych, na których nie może liczyć p.Maciaszek.Nie warto go przekonywać o wyższości p.Maciaszka nad innymi kandydatami.Szkoda czasu.

Mieszkaniec Koła
Mieszkaniec Koła
5 lat temu

I nie o plac zabaw tu się rozchodzi głąby.

obituary
obituary
5 lat temu

Buhaha śmierdzące dupy zabolało … nagle zaczęliście chodzić do kościołów i się modlić nad trumną …. nic wam to nie da 300 głosów Max . Nikt nie pozwoli żeby człowiek z zarzutami korupcyjnymi został burmistrzem . Na to stanowisko trzeba mieć wykształcenie i rozum.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Mój głos ma .

Julka
Julka
5 lat temu

@obituary
Nawet plankton jest mądrzejszy od ciebie !

Czesława
Czesława
5 lat temu

Interesuje mnie kogo będzie miał na listach do rady? A co z radnymi którzy go wspierali od początku kadencji Janiak nuszkiewicz borysiewicz miłowski?

anka
anka
5 lat temu

@obituary
A kto by z takim TROGLODYTĄ jak ty rozmawiał ?

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Gosc
Nigdy nie miał tylko ktoś mu powiedział że ma 🙂

buła
buła
5 lat temu

@obituary
Ale ty baran jesteś- to ormo i pzpr tak cię wykorzystało że
teraz nienawidzisz wszystkich ,a mogłeś nie wstępować
w ich szeregi biedaku, teraz masz traumę i KUKU na całe życie

Gos
Gos
5 lat temu

Idziemy wszyscy do urn i wybierzemy ponownie pana Maciaszka .
Sprzedawczyki wypad z naszego miasta na wschodnią granicę .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526