PILNE!!! W poniedziałek nadzwyczajna Sesja RM w Kole w sprawie szeregu nieprawidłowości przy Domu Seniora!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 05.07.2018

Dopiero co informowaliśmy o nieprawidłowościach przy tworzeniu Dziennego Domu Seniora w Kole i żądaniu w związku z tym przez Wojewodę Wielkopolskiego zwrotu dotacji od Gminy Miejskiej Koło w wysokości 240.000 zł + odsetki, a już mamy potwierdzoną reakcję kolskich radnych miejskich. Siedmiu z nich złożyło wniosek do Przewodniczącego Rady Artura Szafrańskiego o zwołanie sesji nadzwyczajnej w tym bulwersującym temacie. Sesja odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 9 lipca, o g. 16:00. O ile na obrady przyjdzie minimum 11 radnych niezbędnych do ważności obrad. I o ile przyjdzie na nią Wiceburmistrz Elżbieta Modrzejewska z urzędnikami. Jako pierwsi podajemy naszym Czytelnikom tę informację. Czy Waszym zdaniem ta sesja coś zmieni? Czy winni zaniedbań zostaną wskazani i pociągnięci do odpowiedzialności? A także czy uda się uratować tę placówkę, o którą 2 lata walczyła grupa kolskich Pań radnych, a o dotację Wojewody zabiegał jeszcze burmistrz Stanisław Maciaszek?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo was ist das
3 lat temu

lovoo credits sehen lovoo e mail http://lovooeinloggen.com/

Stasiek
Stasiek
5 lat temu

Po co ta sesja? Skierować sprawę do Prokuratury, wiadomo że pan wszystko wiedzący zawalił sprawę i udaje że to nie ON?

Ola
Ola
5 lat temu

Przecież ci radni dobrze wiedzieli że z tym przedterminowym oddaniem domu seniora to była lipa ,czemu nic w tym czasie nie robili? Teraz chcą łapać punkty u mieszkańców. Czas to towarzystwo wymienić na nowych odpowiedzialnych ludzi-społeczników .

jurand
jurand
5 lat temu

To ją wymień . I sama wystartuj.

Ada
Ada
5 lat temu

Ta cała rada bez wyjątku do wymiany .

Cios
Cios
5 lat temu

Jebac Radę !!!

rf
rf
5 lat temu

kochani radni w jednosci jest sila wiec pokazcie czy ja macie w sobie

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Ja stawałem za nimi zawsze i popieram ich działania. Prawdą jest też to że nie mieli łatwo w tej kadencji. Bez prawnika, bez ekonomisty (nawet takiego po UW). Ale fakt, trzeba troche wiecej dynamizmu. Pan Sobolewski, Pani Brzoska czy Pan Piasecki dają radę, ale to (jak na 21 odsób!) troche za mało. Rada powinna bardziej iść ramię w ramię!

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Ci wielcy radni pewnie znów sobie pogadają ,pomachają szabelką i nic z tego nie wyniknie.Obserwuję sesje rady i często brakuje im konsekwencji w działaniu.To najgorsza rada od 20 lat albo lepiej.Na jesieni do urn i trzeba im będzie podziękować.

Obiektywna
Obiektywna
5 lat temu

Nasze pieniądze są marnotrawione przez brak fachowosci urzedników.O te pieniążki wystaral się Pan Burmistrz Maciaszek i chwała mu za to a teraz to na nic nie ma ani jego ani dotacji.Domagajmy sie sprawiedliwosci !

Kolanin
Kolanin
5 lat temu

A „najbardziej zainteresowane” Panie radne nie powinny też ponieść konsekwencji za niedopilnowanie swojej inwestycji ??? Może ich działaniom i zatrudnieniom osób w tej placówce też powinna przyjrzeć się jakaś kompetentna komisja (niekoniecznie z Urzędu Miasta)???

obituary
obituary
5 lat temu

Który z naczelników UM odpowiadał za realizację zadania ,ten powinien ponieść konsekwencje!!! Specjaliści jego osoby buhaha

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Te nadzwyczajne sesje…
Moim zdaniem komisja rewizyjna powinna umówić sie na spotkanie z Panem Wojewoda Wielkoposkim i poprosić o kontrole

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526