Motocykle, blues i wspaniała zabawa

Autor: kurier-kolski.pl | 04.07.2018

Pod znakiem bluesa oraz dwu- i czterokołowców upłynął ostatni weekend w Kole. Odbyła się 14. edycja Festiwalu Koło Bluesa oraz Międzynarodowy Zlot Motocykli i Automobili. Organizatorem Koło Bluesa był Urząd Miejski w Kole, a Zlotu Motocyklowego IPMC Klub 240 Koło. Imprezę wsparli współorganizatorzy i sponsorzy.

 

Cóż to był za wspaniały weekend w Kole! W ostatnich dniach miasto tętniło życiem, grało i warczało silnikami motocykli, jakie wzięły udział w paradzie ulicami miasta i zostały na dłużej, ze względu na liczne atrakcje. Tysiące motocyklistów przejechało w paradzie ulicami miasta, prezentując swoje wspaniałe maszyny i dostarczając wiele emocji kolanom, którzy tłumnie oblegali trasę korowodu. Dołączyły do nich quady, stare auta. Nie tylko dla miłośników dwóch kółek ekscytujący wydał się freestylowy pokaz jazdy na motocyklu i quadzie.

Właściciele jednośladów, kolanie i przyjezdni bawili się podczas dwudniowego koncertu na nadwarciańskich błoniach. Przybyli znani wykonawcy. Podczas bluesowego piątku sceną zawładnęli OXYAL, KARENS DIET, MAREK PIEKARCZYK i FARBEN LEHRE. Podczas sobotniego grania słuchaczy oczarowali: KONKUBENT, 2LATE, Jacek DEWÓDZKI BAND i BLUES FLOWERS.

Za rok 15. edycja przedsięwzięcia.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovooeinloggen.com
2 lat temu

bei lovoo nach namen und ort suchen lovoo konto löschen http://lovooeinloggen.com/

Gość
Gość
4 lat temu

Coraz gorzej prezentuje się Festiwal Bluesa .Fajny wykonawca ale mało słuchaczy.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526