Dzienny Dom Seniora istnieje czy nie???

Autor: kurier-kolski.pl | 27.07.2018

W ostatni wtorek, 24 lipca br, nasi Policjanci spotkali się z seniorami  uczęszczającymi do Dziennego Domu Seniora w Kole przy ul. Powstańców Wlkp. i przestrzegli ich przed oszustami oraz czyhającymi zagrożeniami. Taka informacja, która pojawiła się na stronie Komendy wraz ze zdjęciami ze spotkania, świadczy o tym, że placówka ta istnieje i ma się świetnie! Zastanawiające jest, jak to wszystko się ma do cofnięcia dotacji na utworzenie Domu i jego funkcjonowanie przez Wojewodę Wielkopolskiego oraz do uchwał kolskich radnych z ostatniej sesji nadzwyczajnej? Jak to jest, że radni twierdzą, że pieniędzy na funkcjonowanie placówki nie ma zabezpieczonych, a ona nadal w najlepsze funkcjonuje? Kto tu w takim razie kłamie? A co o tym sądzą nasi Czytelnicy? Prosimy o Wasze opinie.

 

ZOBACZ POD SPODEM RELACJĘ Z OSTATNIEJ NADZWYCZAJNEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ W KOLE POŚWIĘCONEJ PROBLEMOM DZIENNEGO DOMU SENIOR + W KOLE:

Sprawa Dziennego Domu Seniora ma trafić do Prokuratury! Na sesji nie było wiceburmistrz ani nikogo z urzędników [WIDEO]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Sodomija i gomorija wg Maciaszka
Sodomija i gomorija wg Maciaszka
5 lat temu

Sprawą zajął się wojewoda. Zaraz zajmie się tym prokurator. Tylko osoby odpowiedzialne za to w urzędzie nagle się „rozchorowaly”. Jaka tam musi być sodomia? O na zdjęciu widać telewizornie. Przypadek?

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

To z tego domu korzystają tacy energiczni seniorzy,a nie osoby chore i wymagające opieki??????

obituary
obituary
5 lat temu

Ten dom seniora to nic innego jak przytułek dla dżihadu Sztaska z sodomji i gomorji , który maszerując po ulicach pełen sił witalnych , zobaczył się w telewizorni .buhaha

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Skandal!

Yeti
Yeti
5 lat temu

Stasiek co Ty piszesz? Jakie „rządowe polecenie? To jedynie program, z którego samorząd może skorzystać lub nie.Nie wprowadzaj innych w błąd.

Stasiek
Stasiek
5 lat temu

Dom Seniora i tak będzie funkcjonował ,to jest Rządowe polecenie ogólno-krajowe .Takie domy powstają w całej Polsce. Nie ma tu żadnej sensacji.Jeżeli były jakieś nie wyjaśnione sprawy z Wojewodą ,to sprawa nie dla- ojca Mateusza- tylko dla Prokuratury .Mateuszek możesz sobie tylko poszczekać.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

A czy radni oddali sprawę do Prokuratury zgodnie ze swoimi deklaracjami czy znów słowa na wiatr?

wewd
wewd
5 lat temu

Co sie Ojciec czepiasz stylu pisania Pana Redaktora?Idz zobacz jak jego konkurencja pisze od zawsze dwa zdania i koniec tematu .Na kurierze temat domu seniora w Kole był wcześniej obszernie opisywany i wiemy w czym rzecz ,teraz nie potrzeba juz go rozwijac.

Ojciec Tadeusz.
Ojciec Tadeusz.
5 lat temu

Jaki styl pisania? Może Pan redaktor bardziej by zainteresowal się tematem? To że budynek stoi i jest otwierany nie znaczy że „ma się świetnie”. Sam wojewoda stwierdził nieprawidłowości. Czas pokaże z czego będą płacone faktury

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526