Z ostatniej chwili!!! Zespół SONATKA z SP nr 3 w Kole i Aleksandra Ziemniak z Kłodawy w finale Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca

Autor: kurier-kolski.pl | 07.06.2018

W marcu do kwalifikacji stanęło 470 wokalistów. Komisja artystyczna do eliminacji 39. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie nominowała 88 solistów i 16 zespołów wokalnych. Po dzisiejszym konkursie jury do piątkowego finału (8 czerwca 2018) zakwalifikowała 40 wokalistów, w tym 8 zespołów. Właśnie dowiedzieliśmy się o sukcesie Zespołu „Sonatka” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole oraz Oli Ziemniak z Kłodawy, którzy znaleźli się w finale Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie!!! Gratulacje!

 

SONATKA ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole startuje w kategorii: Zespół Wokalny do 12 lat i zaprezentowała się w utworze „Biegnij przed siebie” (sł. Anna Wyszkoni, muz. Robert Gawliński). Instruktorki zespołu to: Aleksandra Błaszczyk i Helena Bartosik.

Dużym sukcesem jest również zakwalifikowanie się do piątkowego finału Festiwalu Aleksandry Ziemniak (6 lat) – reprezentantki Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie, która zaprezentowała się z piosnką „Tęcza” (sł. Ewa Krysian, muz. Ewa Krysian). Instruktorka: Mariola Felczyńska.

Finalistom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za piątkowy finał!!!

Źródło: https://www.facebook.com/festiwal.konin/?fref=mentions oraz https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-3-im-Marii-Konopnickiej-w-Kole-2026061547680123/?hc_ref=ARS5LSgtpUx8Pqs0kFlLr9W-boYqJDMCkCxx2plu2fAdREMp6U2MRM0akza4qMisf5U

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kj
kj
5 lat temu

BRAWO !!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526