Większość radnych Koła przeciwko absolutorium dla Wiceburmistrz Koła!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 28.06.2018

Pomimo pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej RM oraz RIO i przygotowanego w związku z tym przez Przewodniczącego Rady projektu uchwały w sprawie przyjęcia absolutorium dla burmistrza miasta Koła za 2017 rok, kolscy podczas wczorajszej sesji absolutoryjnej radni pokazali „pazur” i w głosowaniu nie udzielili absolutorium Wiceburmistrz Elżbiecie Modrzejewskiej. Przeciwko niemu zagłosowało 10 radnych, a tylko 3 było „za”, 4 wstrzymało się. Pani Wiceburmistrz zapewne niezbyt się tym przejęła, bo w żaden sposób ta negatywna opinia i decyzja radnych jej nie dotyka i nic nie wnosi ani nie zmienia. Można powiedzieć, że to jedynie bardzo symboliczny gest potwierdzający po raz kolejny brak współpracy pomiędzy nią a radnymi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
5 lat temu

@ anonim
Nie no mocny jesteś. Widać Twoją orientację w temacie

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Kto wchodzi w skład komisji rewizyjnej.

Mieszkanka Koła
Mieszkanka Koła
5 lat temu

Do Likwidator. Z informacji przedstawionej na sesji wynika, że z komisji rewizyjnej 3 osoby były za udzieleniem absolutorium, a rada liczy obecnie 20 radnych i to cała rada udziela absolutorium.

Olek
Olek
5 lat temu

Dokładnie – teraz przed wyborami żądamy spotkania na żywo oko w oko przy kamerach kandydatów z mieszkańcami, poto aby zadać pytania tym chętnym kandydatom na radnych. Ci co będą powtórnie mieli odwagę starać się o mandat staną przed bardzo trudnymi pytaniami a ci co poraz pierwszy również otrzymają kilka pytań tak aby było jasno i przejrzyście dla wyborców, mieszkańców miasta. Tego niech mieszkańcy rządają dla własnego i miasta dobra.

Likwidator
Likwidator
5 lat temu

Odioci z komisji rewizyjnej wydali pozytywną opinię a radni i tak głosowali przeciwko…banda partaczy co walczy o własne interesy na pewno nie miasta.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Marek
Śpiewasz peany na ich cześć a teraz nazywasz ich dziadkami?
człowieku to że masz zryty beret to wiem nie od dziś .

Marek
Marek
5 lat temu

Anonim i jak dostałeś się do rady seniorów? Stop dziadkom z PZPR

lok
lok
5 lat temu

jak najszybciej zapomniec o kolejarzu i tej pseudo burmistrz brawo radni

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Marek
to że cię nie przyjęli nawet do ormo nie znaczy że nic nie potrafisz nie martw się mam dla ciebie propozycję ,na moim Osiedlu brakło psich pakietów podejmij wyzwanie lubisz babrać się w g…..nie prawda.

Ada
Ada
5 lat temu

Marek pomiocie bujaj się !!

Marek
Marek
5 lat temu

Zebra ormowcu

Zebra
Zebra
5 lat temu

Kolscy radni to gowno

Kobra
Kobra
5 lat temu

Proszę sie nie podszywać pod mój nick,znajdź sobie własny

Radni, którzy sobie do kieszeni biorą pieniądze - a mieszkańcom fundują średniowiecze
Radni, którzy sobie do kieszeni biorą pieniądze - a mieszkańcom fundują średniowiecze
5 lat temu

Rada Koła, to jakieś nieuki, nieporozumienie – tylko siedzą biorą kasę i blokują wszystko, a Koło się nie rozwija – przez bandę nieudaczników radnych.
Mam nadzieję że ta banda złych radnych – zostanie szybko wywalona, i zmieniona, przez społeczność Koła na Nową Lepszą Radę – która będzie rozwijać Koło, a nie cofać do średniowiecza!
Tak jak był budowany basen tyle lat i tak naprawdę to porażka, czy blokowanie innym inwestycji rozwoju Koła – a rada to patologia – która tylko liczy pieniądze sobie – a mieszkańcom funduję średniowiecze Koła. Wstyd Wstyd Wstyd i Hańba

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Szkoda że nie ma transmisji, tzn. retransmisji

ADA
ADA
5 lat temu

Współczuję Pani Burmistrz

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

RIO swoje ,KOMISJE swoje a Państwo Radni jeszcze swoje
ŻENADA tak złej Rady nie było nigdy… Szacun dla Pana
zSLD JEDYNY KTÓRY MÓWIŁ SENSOWNIE.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Marek
Zmieniaj zmieniaj te nicki bo pisząc takie bzdury wskoczysz do d…..y paru Radnym bezradnym

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

@Marek
Czy to ty któremu ORMO zrobiło kuku …

Marek
Marek
5 lat temu

@kobra
Ormo się uaktywnia

Pytający
Pytający
5 lat temu

Na jakiej podstawie tak twierdzisz: „Okazało się że radni mogli być zmanipulowani przez firmę wykonawcza”. Skoro się okazało to z pewnością posiadasz jakieś dowody formułujac zdanie twierdzące?

Anita
Anita
5 lat temu

Doprowadzić do tego aby każdy kandydat na radnego stanął przed mieszkańcami i odpowiedział na zadane pytania na żywo i przed kamerą.
Napewno będzie ich mniej i pozostaną zapewne tacy którym zależy na dobru wspólnym naszego miasta i mieszkańców . A wszystko po to aby weszli ludzie uczciwi. Tego życzę mieszkańcom naszego miasta i uważam że takie spotkanie jest konieczne bardzo konieczne. Może będzie się wstydzić niejedna jak otrzyma pytanie i albo w ogóle nie będzie kandydować bo wyczuje o co ją zapytamy.

Kobra
Kobra
5 lat temu

Dlaczego nie warto zajmować się tym co mówi rada z przewodniczącym włącznie dowiemy sie po obejrzeniu na telewizji kablowej „spotkania w sprawie MZWiK – retransmisja”.Tylko całego,w skrócie nic nie mówią. Ciekawe kto i kiedy teraz przeprosi prezesa za oskarżenia..Okazało się że radni mogli być zmanipulowani przez firmę wykonawcza ,(A może tez skorumpowani ?),przyznają się? Szkoda,ze tak późno wyjaśniają się pewne działania radnych i przewodniczącego.

PATRIOTA
PATRIOTA
5 lat temu

W GRZEGORZEWIE LEPIEJ BO SPOKOJNIE I RADNI NIE ROBIA POPISOW NA SESJI AZ MILO OBEJRZEC NAGRANIE Z GRZEGORZESWKIEJ SESJI JAK ZGODA BUDUJE

Marek
Marek
5 lat temu

No tak. Lepiej jechać do Grzegorzewa

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Przeczytajcie następny artykuł…..
Brawo Grzegorzew!! i p.Dominiak….
Szkoda, że nie mieszka Pani w Kole…!

Marek
Marek
5 lat temu

Panie redaktorze. Jakby był Pan na sesji to by znał Pan argumenty radnych

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526