Udany VI Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec

Autor: kurier-kolski.pl | 23.06.2018

VI Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec został zorganizowany pod hasłem: Trzeźwo-Zdrowo-Rowerowo. Około 80 uczestników przejechało 20 km. Jednym z celów było propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia. Organizatorami był Urząd Gminy w Kościelcu z dużym zaangażowaniem p. Michała Anastaziaka, wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Kościelcu.

 

Rajd miał, jak zawsze, charakter otwarty. Uczestniczyło w nim około 80 osób, w zróżnicowanym przedziale wiekowym – od dzieci, przez młodzież, aż po dorosłych. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 (parking przy Urzędzie Gminy). Uczestniczy  przed rozpoczęciem rajdu otrzymali chusty odblaskowe.

Trasa liczyła 20 km i przebiegała przez następujące sołectwa: Kościelec, Trzęśniew Mały, Trzęśniew, Waki, Tury, Dąbrowice Częściowe.

Uwieńczeniem całej imprezy było spotkanie przy ognisku obok Domu Ludowego                  w Dąbrowicach Częściowych zorganizowane przez sołtysa p. Stanisława Łopatę. Uczestnicy rajdu mogli piec kiełbaski, posilić się chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz brać udział w losowaniu nagród.

Źródło: UG Kościelec

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526