Spotkanie autorskie z Izabelą Michtą w SOSW w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 05.06.2018

W SOSW w Kole odbyło się spotkanie autorskie z Izabelą Michtą. Wzięli w nim udział wychowankowie SOSW oraz uczniowie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Izabela Michta – autorka książek dla dzieci – w sposób bardzo ciekawy zaprezentowała publiczności swoją twórczość. Przeczytała fragment książki „Podróż do wnętrza ucha”, umiejętnie motywowała dzieci do wspólnej zabawy, zachęcając do rozwiązywania zagadek i zadawania pytań. Z prawdziwym entuzjazmem (uwiecznionym na zdjęciach) oklaskiwała wychowanków SOSW, którzy wystawili dla uczestników spotkania inscenizację teatralną opartą na wierszu Jana Brzechwy „Włos”.

 

W końcowej części spotkania jego uczestnicy gromadnie oblegali stół z książkami autorstwa pani Izabeli Michty, każdy chciał dostać autograf i pozować do pamiątkowego zdjęcia.

Pisarka podarowała wychowankom SOSW swoje dwie książki: „Podróż do wnętrza ucha” i „Ukryte znaczenia”. Złożyła również autografy na swoich dwóch opowiadaniach, będących w posiadaniu SOSW, którymi wygrała Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja opowieść o świętym Mikołaju”, organizowanym od dwóch lat przez SOSW i PiMBP w Kole.

Organizatorami spotkania byli: Krystyna Wasilewska we współpracy z Łukaszem Naglewskim, Anną Krysiak i Agnieszką Sójecką.

Tekst: Krystyna Wasilewska, foto: Anna Krysiak

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Ona123
Ona123
5 lat temu

Ten szkolny pan woźny to całkiem calkiem ☺

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526