Mamy awans Olimpii Koło do IV Ligi!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 18.06.2018

Sobotni mecz na Stadionie Miejskim w Kole należy zaliczyć do bardzo ciekawego widowiska, i oby tak dalej. W ostatniej kolejce klasy okręgowej Olimpia Koło pokonała gości z Nekli 6:0 (2:0). Tak więc po rocznej przerwie olimpijczycy znów powrócili w szranki IV ligi. Kibiców cieszy fakt, że w drużynie grają młodzi zawodnicy. Moim skromnym zdaniem najwyższe noty wystawiłbym bramkarzowi Olimpii Bartoszowi Kordylewskiemu, który ma doskonałe warunki fizyczne i często bronił w beznadziejnych sytuacjach. Pozostałych piłkarzy nie będę oceniał, bo wszyscy grali na wyrównanym poziomie.

 

W tej rudzie zmienił się prezes Olimpii (za  Galiszewskiego nowym prezesem został Jarosław Wojciechowski).  Dokonano też remontu, stadionu m.in. : wykonano wiatę zadaszoną dla ponad 100 kibiców, nowe budki dla zawodników, odwodnienie płyty boiska, zadaszenie punktu PCK, ogrodzenie stadionu, a na ukończeniu bieżnia tartanowa.

Fot. archiwum z meczu Oldboyów Olimpii i Lecha.

W sobotnim spotkaniu lider tabeli nie zostawiał złudzeń, kto był najlepszym  w tej rundzie. Przez większość  meczy rozegranych na własnym obiekcie  Olimpia, zdecydowanie  wychodziła zwycięsko, i na  finiszu rozgrywek lider tabeli Kazimierz Biskupi musiał zadowolić się fotelem wicelidera.

–  W imieniu kibiców życzę piłkarzom Olimpii samych zwycięstw i omijanych kontuzji – powiedział były gracz Olimpii Mieczysław Ludwiczak.

Teraz piłkarze udadzą się na zasłużony odpoczynek, by po przebytej przerwie wznowić treningi i … do boju Olimpia!!! Kto wygra mecz? Olimpia!!!

Łupem bramkowym podzielili się: Mateusz Czajka – 4, Paweł Powietrzyński – 2. Trener: Tomasz Mikusik, kierownik drużyny – Andrzej Rostkowski.

Michał Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo einloggen
2 lat temu

lovoo vip apk 2017 tinder oder lovoo was ist
besser http://lovooeinloggen.com/

a
a
5 lat temu

Skoro dbanie o poprawność merytoryczną i językową to „mentalność starego ORMOwca” to współczuję. Pozdrawiam mieszkańców Koła i kibiców Olimpii.

Gryzli
Gryzli
5 lat temu

Jasne.Najlepiej nic nie robić,ale innych krytykowac. Wez się sam gosciu za pisanie bez wylewania żali na forum publicznym .Mentalnosc starego ORMOwca .

Rita
Rita
5 lat temu

Boże jacy ci ludzie w Kole są pełni jadu i nienawiści do siebie 🙁 Tu nigdy nie bedzie dobrze.

a
a
5 lat temu

Zatem tylko skopiuję swój komentarz z e-kolo, bez punktu nr 1 i 2, bo tytuł jest inny 😉
„3) Ciekawe nazwisko byłego prezesa – szkoda, że błędne. 4) Czy wiata może nie być zadaszona? 5) Co to za „punkt PCK” znajduje się na stadionie? 6) Co to są „omijane kontuzje”? 7) Nie będę już pastwił nad przecinkami i składnią…”

a
a
5 lat temu

Tutaj ten sam tekst co na e-kolo. Ktoś to czyta? Błąd goni błąd i absurd goni absurd w tym tekście.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526