Malinowa Mamba wraz z Wood-Mizer przekazały dary dla kolskiego Szpitala

Autor: kurier-kolski.pl | 07.06.2018

10 marca br. odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Malinowej Mamby. Jak co roku była to okazja do zbierania środków na cele charytatywne. W tym roku po raz trzeci zbierano środki na zakup sprzętu dla Oddziału Dziecięcego Szpitala w Kole, natomiast po raz pierwszy do zbiórki Malinowej Mamby włączyła się firma Wood-Mizer, która zadeklarowała, w osobie Prezesa Roberta Bagińskiego, że podwoi zebraną kwotę. Tegoroczna zbiórka okazała się więc wyjątkowo owocna, bo do zebranej kwoty 3872 zł firma Wood-Mizer dołożyła równe 4000 zł.

 

Przed dokonaniem zakupów Stowarzyszenie skonsultowało się z personelem Oddziału Dziecięcego i zgodnie z ich sugestiami dokonało zakupów najbardziej potrzebnego oddziałowi sprzętu. Na liście zakupów znalazły się: nowoczesne termometry elektroniczne, inhalator, ciśnieniomierze z kompletami mankietów, pulsoksymetry, wózek inwalidzki, 5 specjalnych łóżeczek dla noworodków, które trafiają na oddział dziecięcy z oddziału noworodkowego, oraz inne drobne sprzęty.

Sprzęty przekazano szpitalowi 5 czerwca rano na spotkaniu z udziałem Członków Stowarzyszenia, Prezesa firmy Wood-Mizer Roberta Bagińskiego oraz władz szpitala na czele z dyrektorem SP ZOZ doktorem n. med. Cezarym Chmieleckim.

Członkowie Stowarzyszenia deklarują kolejne akcje charytatywne.

Źródło: Malinowa Mamba

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526