Zapisz się na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy!

Autor: kurier-kolski.pl | 28.05.2018

Każdy z nas może stać się świadkiem lub uczestnikiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia, w którym zagrożone zostaje życie ludzkie. Ważne by wiedzieć, jak zachować się w takiej sytuacji i udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. W tym celu Fundacja Złota Godzina oraz Ochotnicza Straż Pożarna organizują darmowe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma specjalne zaświadczenie o jego ukończeniu, które spełnia wymagania pracodawców. Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

Chcesz dowiedzieć się, jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową? Bardzo dobrze, ponieważ wiedza ta może pomóc Ci uratować życie obcej osoby lub kogoś z najbliższego otoczenia. Czas potrzebny na dojazd karetki często jest kluczowy dla ofiar wypadków – od tego, czy otrzymają odpowiednią pomoc, może zależeć ich zdrowie i życie.

Bezpłatne szkolenie rozpocznie się 9 czerwca o godz. 8.00 w sali OSP przy ul. 3 Maja 8 w Turku. Potrwa ono 8 godzin (w trakcie przewidziana przerwa na posiłek) i zakończy się wydaniem zaświadczenia dla każdego uczestnika. Zaświadczenia te spełniają wymagania pracodawców. Całkowicie za darmo można więc otrzymać bezcenną wiedzę.

Zachęcamy mieszkańców miasta i powiatu kolskiego do udziału. Uwaga! Obowiązują zapisy! – zapisywać można się pod nr telefonu: Fundacja Złota Godzina 605 16 33 16 (proszę dzwonić do 20:00), OSP 63 278 55 97 (od 8:00 – 11:00).

Szkolenie wpierają: Miasto Turek, Poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, Drukarnia Unicorn, Piekarnia Marka Kozłowskiego, Agrohurt Sp. J.

Źródło: Fundacja Złota Godzina i OSP Turek

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526