Tylko u nas!!! Były wiceszef CBA, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, o kolskim wątku śledztwa i zatrzymań przez służby: „nie ma świętych krów”!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.05.2018

W niedzielę, 6 maja, w Biurze Poselskim Posła na Sejm Ryszarda Bartosika w Turku odbyło się zapowiadane spotkanie z Maciejem Wąsikiem – w latach 2006–2009 zastępcą szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusza Kamińskiego, potem posła na Sejm VIII kadencji,  a od 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czyli Premiera Rządu RP. To wysoko postawiony urzędnik oraz bardzo prominentny działacz partii rządzącej. Przy okazji spotkania były wiceszef CBA krótko odniósł się do kolskiego wątku śledztwa i zatrzymań przez służby specjalne. Zachęcamy do obejrzenia nagrania pod spodem. Zobaczysz to tylko u nas! Prosimy o komentarze. Co o tym sądzicie?

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
hanibal
hanibal
6 lat temu

Świniopas to szczać kury prowadzać a nie politykę uprawiać.

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Oni wszyscy mają …. „””czyste ręce””” he he!

Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
6 lat temu

…że jeśli faktycznie nie ma świętych krów, to i hodowców świń też być świętych nie powinno. Jeśli wiedział, to jest współwinny, jeśli nie, to jest naiwny, czyli jeszcze gorzej i żaden to PiS, chyba że ORMO i inni Obrońcy Domu Partii to wasza chluba. Tak, to gorzej niż >>Piotrowicze<< i ten pan, o którym mówię, akurat to doskonale wie, kto ten kolski PiS tworzy i mi to do jego oceny jako najważniejszej osoby kolskich struktur partii wystarczy. Jeszcze niech wspiera Roberta z KOD, albo tego Roberta od wszystkiego… Bardziej skompromitować się pewnie i tak nie można. Ten z Turku też nie jest wcale lepszy. Wzajemnie za Stanisławem M. byli za sobą i Yyyyyyy, yyyyyyyyyy, yyyyyyyyyy, co CBA nim też zająć się by mogła, prezesem u nas jest właśnie dlatego.

Stasiu
Stasiu
6 lat temu

Ojcze Dyrektorze samo nic sie nie dzieje trzeba ciezko pracowac na sukces a dla dobra sprawy nieraz nawet cierpiec i poswiecac sie dla dobra wspolnego wszystkich uczciwych mieszkancow tego miasta !

Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
6 lat temu

Prawda sama się obroni

PATRIOTA
PATRIOTA
6 lat temu

PRAWDA WYPŁYNIE NA WIERZCH I SPRAWIEDLIWOSC ZWYCIĘŻY !

Heroina
Heroina
6 lat temu

W Kole CBA ma co robic i to w przypadku wielu osob A nie tylko jednej.Agenci do roboty i za morde to towarzycho wzajemnej adoracji jeszcze przed jesienymi wyborami.

Jgq
Jgq
6 lat temu

Dzięki Bogu PiS jest konsekwentne. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526