Oddał policjantom znaleziony portfel z … narkotykami. Właścicielowi grozi do 3 lat!

Autor: kurier-kolski.pl | 10.05.2018

23-letni mieszkaniec Gminy Kościelec przyniósł na Policję znaleziony portfel z dokumentami. Mimo że postawa młodego mężczyzny jest godna pochwały, to właściciel zguby na pewno nie był zadowolony z finału tej sprawy, ponieważ w portfelu oprócz dokumentów przechowywał również … narkotyki. Teraz 36-letniemu właścicielowi portfela z Koła grozi za ich posiadanie nawet do 3 lat więzienia!

 

8 maja br. mieszkaniec gminy Kościelec w Daniszewie w okolicy awaryjnej drogi dojazdowej do autostrady znalazł portfel. Mężczyzna zgubę przyniósł do Komendy Powiatowej Policji w Kole i przekazał ją policjantom. Jak się okazało, w portfelu znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe oraz… woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to substancja odurzająca w postaci metaamfetaminy. Policjanci dotarli do właściciela zguby. Okazał się nim 36 – latni mieszkaniec Koła. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego.

Niewątpliwie postawa mieszkańca gminy Kościelec zasługuje na aprobatę i jest godna naśladowania. Właściciel zguby odzyskał utracone dokumenty, ale w tym przypadku nie uniknie przykrych konsekwencji. 36 – latek usłyszał zarzuty posiadania środków prawnie zabronionych, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

Właściciela portfela tacy uczciwi znalazcy teraz raczej niespecjalnie cieszą.

PATRIOTA
PATRIOTA
6 lat temu

TĘPIĆ NARKOMANIĘ W NARODZIE I INNE SLABOŚCI BRAWO

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526