Akcja Poboru Krwi w Gminie Grzegorzew – zebrano 11 litrów!

Autor: kurier-kolski.pl | 28.05.2018

W niedzielę 20 maja w Gminie Grzegorzew przy Urzędzie Gminy odbyła się kolejna już akcja poboru krwi. Inicjatorem i głównym organizatorem akcji było Stowarzyszenie „Kolscy Patrioci” przy udziale Urzędu Gminy w Grzegorzewie. Nad przebiegiem akcji czuwał przedstawiciel PCK – oddział terenowy w Kole Sebastian Wysocki. Chętnych do oddania krwi zgłosiło się 29. Zebrano 11 litrów krwi. Zbiórka miała miejsce w specjalnie przystosowanym ambulansie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kalisza.

Chętni nie kryli zadowolenia, że mogą ofiarować cząstkę siebie innym. Podziękowania należą się mieszkańcom Gminy Grzegorzew, a w szczególności druhom strażakom OSP Barłogi, którzy wykazali się piękną postawa i włączyli w tę szczytną akcję.

– Większość z nas wie, że krew jest darem, którego nie można niczym zastąpić. Dziękujemy za bezinteresowność i szlachetność, którą mieszkańcy obdarzyli tych najbardziej potrzebujących albowiem krew to dar życia powiedziała nam po akcji Wójt Gminy Grzegorzew Bożena Dominiak.

Źródło: UG Grzegorzew

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder date , tinder website
tinder app

Javiereralm
3 lat temu

tinder app , tinder login
tider

Myronevita
3 lat temu

free foreign dating sites free no fee
over 50 dating singles

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526