W wyjątkowy sposób rozsławia nasze miasto Koło i Powiat Kolski

Autor: kurier-kolski.pl | 15.04.2018

Dariusz Borowiak to nasz rodak, który w wyjątkowy sposób rozsławia Ziemię Kolską. Mimo, że jest osobą niewidomą, żegluje i realizuje swoje pasje, udowadniając, że nic, nawet niepełnosprawność, nie jest w stanie przeszkodzić w realizacji marzeń. Niedawno był gościem na Sesji Rady Powiatu, gdzie od radnych i władz powiatu otrzymał gratulacje i podziękowania, a w środę, 11 kwietnia, pan Dariusz był jednym z gości Pytania na Śniadanie, gdzie opowiadał o planowanej wyprawie – rejsie dla niewidomych „Zobaczyć HORN”, jaki zamierza wkrótce odbyć. Natomiast jutro, we wtorek 17 kwietnia, o godz. 19:00 Pan Dariusz będzie „na żywo” gościem poznańskiego „Teleskopu”. Zachęcamy do oglądania.

 

Przy okazji warto wspomnieć, że w poprzednich latach Dariusz Borowiak odbył kilkanaście rejsów jako pełnoprawny członek załogi na trójmasztowcach, a w ubiegłym roku najważniejszą wyprawą był 6-dniowy rejs z Gliwic do Szczecina pod nazwą „Odra dla zuchwałych”, czym – wraz z innymi członkami wyprawy – ustanowili rekord Polski na tym odcinku.

Jesteśmy pełni podziwu i zachęcamy do obejrzenia programu TVP II „Pytanie na Śniadanie”, do którego link załączamy pod spodem. Szczególnie tym, którzy boją się realizować marzenia…

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/36752198/zobaczyc-horn-rejs-dla-niewidomych

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wells @wp.pl
Wells @wp.pl
5 lat temu

Czy ten człowiek szuka sponsorów? Miara czy gmina ma DAĆ?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526