Rozpoczął się nabór kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 19.04.2018

Zastępca Burmistrza Miasta Koła ogłosiła nabór kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów w Kole. Ogłoszenie zawierające kryteria naboru wraz z załącznikami dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole – http://www.bip.kolo.pl/?a=5257

 

W myśl podjętej w lutym bieżącego roku Uchwały Rady Miejskiej w Kole, należy wykorzystać wiedzę, doświadczenie i potencjał kolskich seniorów i zaproponować osobom będącym w jesieni życia aktywność publiczno-społeczną w Miejskiej Radzie Seniorów. Organ ma mieć charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny dla Rady Miejskiej w sprawach ważnych dla osób starszych, m.in. działać na rzecz profilaktyki, promocji zdrowia, rekreacji, edukacji i wypoczynku. W skład rady wejdzie 9 członków, w tym 1 przedstawiciel Rady Miejskiej w Kole. Zgłoszenia kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów należy dokonać na liście poparcia. Do składu Rady mogą zgłaszać swoich przedstawicieli podmioty działające na rzecz osób starszych.

Trwa procedura naboru. Wypełnione listy poparcia kandydatów należy dostarczyć do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kole, ul. Stary Rynek 1, 62-600 Koło w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór do Miejskiej Rady Seniorów w Kole” do dnia 15 czerwca 2018r. – godz. 15.00.

PROCEDURA NABORU

1. Zgłoszenia kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów należy dokonać na liście poparcia.

2. Do składu Rady mogą zgłaszać swoich przedstawicieli podmioty działające na rzecz osób starszych.

3. Wypełnioną listę poparcia należy dostarczyć do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kole, ul. Stary Rynek 1, 62-600 Koło w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór do Miejskiej Rady Seniorów w Kole”.

4. Listę poparcia kandydatów można pobrać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole lub otrzymać w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kole – ul. Stary Rynek 1 (Ratusz), pok. nr 111.

5. Termin zgłoszenia kandydatów upływa 15 czerwca 2018 r. – godz. 15.00.

6. Zgłoszenia kandydatur do Rady podlegają weryfikacji formalnej, która polega na sprawdzeniu kompletności i poprawności kart zgłoszeniowych oraz spełnienia kryteriów naboru.

Listę poparcia kandydatów można pobrać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole lub otrzymać w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kole – ul. Stary Rynek 1 (Ratusz), pok. nr 111, tel. 63/26 27 552.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
5 lat temu

Zastanawiam się, czy już jestem seniorem, czy jeszcze juniorem?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526