Kolanin Robert Budny kolejny raz na podium Pucharu Świata Krav Maga w Paryżu!

Autor: kurier-kolski.pl | 16.04.2018

Urodzony w Kole Robert Budny, założyciel i dyrektor Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sztuk Walki (WSSW), wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Europy i Polski w sportach, sztukach i systemach walki, stanął wczoraj po raz kolejny na podium międzynarodowych prestiżowych zawodów – Open International Krav Maga w Paryżu. Serdecznie gratulujemy! Robert Budny jest rodzonym bratem kolskiego radnego Mariusza Budnego.

 

III Open International Krav Maga, który pełni rolę Pucharu Świata, odbyły się w dniu 15 kwietnia br. w Narodowym Instytucie Judo  w Paryżu (25 Avenue de la Port de Chatillon, 75014 Paris). W zawodach wzięli udział reprezentanci wielu organizacji zrzeszających osoby trenujące Krav Maga na całym świecie.

Polska reprezentacja w duecie Robert Budny wraz z swoim studentem-asystentem Szymonem Kaszubą po kilku wygranych pojedynkach, przegrała walkę o wejście do ścisłego finału z reprezentacją Monako, która obecnie posiada tytuł Mistrza Świata (World Championship Krav Maga Izrael, Jerozolima – 22.10.2017 r.). Tym samym ostatecznie biało-czerwoni stanęli się na trzecim stopniu podium.

Mistrzostwa polegały na demonstracji technik w dwuosobowych zespołach. Każda walka trwała 1,5 minuty. Podczas pokazów technicznych można było używać atrap noży i pałek oraz stosować techniki ręczne i nożne we wszystkich płaszczyznach. Rywalizowano w kategoriach wiekowy: kadeci, juniorzy, seniorki, seniorzy, weterani i „Open” (wszyscy). Startować można było w duetach żeńskich, męskich lub mieszanych (kobieta i mężczyzna).

Zawody zostały zorganizowane przez FFK przy wsparciu innych międzynarodowych organizacji zajmujących się szkoleniem Krav Maga. Sędziami zawodów byli delegaci, główni instruktorzy lub dyrektorzy wszystkich szkół i organizacji zgłoszonych do udziału w imprezie.

Źródło: WSSW Poznań

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Michał Piasecki
Michał Piasecki
6 lat temu

Wielki Szacun. Gratulacje!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526