Gala Stowarzyszenia „Autyzm i My”, która wycisnęła łzy [FOTO + WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 08.04.2018

W ostatni piątek, 6 kwietnia br., w sali MDK w Kole odbyła się gala Stowarzyszenia „Autyzm i My” podsumowująca wcześniejszy konkurs plastyczny, przemarsz przez Koło, a także ogólnie działalność organizacji. A wszystko w ramach ogólnoświatowych obchodów Dnia Świadomości Autyzmu. Niemal pełna sala ludzi świadczyła o tym, że zainteresowanie tą tematyką jest naprawdę duże. Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań wszystkim osobom w różny sposób wspierającym działania na rzecz pomocy dzieciom autystycznym i popularyzacji problematyki autyzmu. Zaprezentowano również program artystyczny słowno-muzyczny, który nie dość, że był zrobiony wyjątkowo profesjonalnie i z widocznym zaangażowaniem, to na dodatek potrafił wycisnąć łzy z oczu widzów. Polecam obejrzenie pod spodem fotoreportażu oraz nagrania wideo z tych chwytających za serce chwil.

 


 

FOTOREPORTAŻ:

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

tinder login, tinder date
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder sign up , tinder online
tinder sign up

Javiereralm
2 lat temu

tinder date , tinder dating app
browse tinder for free

Myronevita
2 lat temu

free dating
milfs dating.com

Mama Oli
Mama Oli
5 lat temu

Uważam, że nasze społeczeństwo i tak wie zbyt mało na temat zaburzeń neurorozwojowych jakie mają nasze dzieci… Niestety wciaz zbyt mało…. Dzięki takim dniom.. Takim akcjom… Przedstawieniu problemu… Dajemy głos społeczeństwu, że jesteśmy!!! Kasia Szuba powiedziała jasno… Nie wolno się wstydzić… Poddawać!!!!
Nazwiska ważne… Mniej ważne… Ale dzięki dziewczynom przynajmniej nie jesteśmy „odludkami” i niech każdy wie że ciężka praca rodziców i terapeutów nie idzie na marne

tirutiru
tirutiru
5 lat temu

Uuuuuu w komentarzach tyle nazwisk potencjalnych kandydatów na burmistrza Koła.Wszyscy straszliwie uaktywnili sie i na siłe chcą byc widoczni.Kampania wyborcza nabiera tempa.Oj bedzie się działo !

Tom Bombadil
Tom Bombadil
5 lat temu

Szacunek, moja droga należy się całemu Tęczowemu Przedszkolu. Przede wszystkim Pani Karolinie, ale także Pani Dominice i Pani Edytce. Gdyby nie ono, niektóre dzieci były bezbronne a rodzice bezradni. Zapoczątkowały w Waszym mieście etap i sposób na edukacje przez zabawę i na terapie przez śmiech dzieciom potrzebującym pomocy i rodzicom potrzebującym wsparcia. To dzieki nim mamy w Kole placówke z prawdziwego zdarzenia, taką gdzie każdy jest bezpieczny i czuje się jak we własnym domu. Wyróżniona przez Przewidniczącego Szafrańskiego na sesji Pani Monika również tam pracuje. Wszystkie te Panie przed którymi nakeży chylić czoła nie tylko za ich pedagogiczną pracę, ale również ogromne terapeutyczne poświęcenie zaczynały w latach, w których nikomu nie śniło się nawet o stowarzyszeniach. Uważam że nie na miejscu jest taki wpis jak powyżej ale to tylko moje skromne zdanie.

lok
lok
5 lat temu

kołowrotek wiedzie prym w akcjach spolecznych wielki szacunek dla Kasi Hamigi i Oli Wysockiej i całego składu Brawo.

Luiza
Luiza
5 lat temu

Wspaniałe matki pełne poświęcenia i walki o dzieci. Życzę wytrwałości.

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Jedna z najpiękniejszych i najcudowniejszych akcji jakie mogły odbyć sie w naszym mieście jak nie najpiękniejsza i najcudowniejsza! Byłem osobiście i jestem pod ogromnym wrażeniem! Szczere wyrazy uznania i podziwu dla Pani Karoliny i dla pozostałych pracowników Tęczowego! Bardzo cieszy obecność Pani Musiałek i przede wszystkim Pana Szafrańskiego! Razem możemy tak wiele!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526