Duże zaskoczenie na kolskim stadionie: Olimpia Koło – Orzeł Grzegorzew 0:0

Autor: kurier-kolski.pl | 08.04.2018

Do dużej niespodzianki doszło w Kole, gdzie lider tabeli jakim jest Olimpia Koło spotkał się z Orłem Grzegorzew. Nikt się nie spodziewał, że Grzegorzewianie  wywiozą z Koła 1 punkt. Można nawet uznać, że bliżsi zwycięstwa byli goście! Oddali trzy soczyste strzały, z których powinny paść bramki, ale Bartosz Kordylewski to zawodnik z wyższej półki. Po strzałach Korala, Olczyka i Małachowskiego, kolski golkiper wyciągnął się jak struna  i zażegnał niebezpieczeństwo.  Kolanie niebezpiecznie kontrowali, ale ich strzały mijały cel. Oddawali wprawdzie też strzały, ale większość  była niecelna.

 

Po meczu trener Olimpii Tomasz Mikusik powiedział:

-Mecz nie obfitował w dużo sytuacji bramkowych. Olimpia grała w nim bardzo niedokładnie w ofensywie, co wykorzystali rywale  wyprowadzając groźne kontrataki.

A trener Orła Andrzej Sobański skomentował spotkanie w następujący sposób:

-Mecz był wyrównany – obie drużyny rozegrały dobre zawody. Cieszymy się z jednego punktu, ponieważ  przyjechaliśmy do Koła w okrojonym składzie. Dziękuję zawodnikom za to spotkanie.

 

Skład Orła Grzegorzew: Baryła Eryk, Szafrański Arkadiusz, Urbaniak Radosław, Jankowski Andrzej, Cieślak Marek, Rosiński Patryk, Olczyk Patryk, Pawlak Marcin, Damian Koral, Pluciński Marek, Małachowski Dariusz. Rezerwa – Kucharski Konrad, Biliński Krzysztof, trener- Sobański Andrzej.

Skład Olimpii Koło: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Dawid Wiśniewski, Paweł Powietrzyński, Miłosz Powietrzyński,  Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Adam Kozajda, Mateusz Czajka. Rezerwa – Piotr Rutkowski, Kacper Cieślak, Kamil Jaroszewski, Piotr Buczkowski, Maksymilian Szymczak, Tomasz Mikołajczyk, Ksawery Szymczak, trener – Tomasz Mikusik, kierownik drużyny – Andrzej Rostkowski.

Mecz sędziowali: Sędzia główny: Jerzy Szwaciński, Asystent 1: Kinga Kwitowska, Asystent 2: Radosław Jaszczuk.

Tekst i foto: Michał Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526