55. sesja Rady Miejskiej w Kole [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 26.04.2018

Zachęcamy do obejrzenia RETRANSMISJI ciekawszych fragmentów wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Kole (wystarczy kliknąć na obrazek wyżej). Na naszym nagraniu możecie zobaczyć: sprawozdanie Wiceburmistrz E. Modrzejewskiej, interpelacje i zapytania radnych, odpowiedzi na nie, a następnie sprawę rozpatrzenia skargi mieszkańca Koła na dyrektora MDK oraz zawsze ciekawe WOLNE GŁOSY I WNIOSKI radnych oraz zakończenie sesji. To warto zobaczyć! Już wkrótce więcej informacji o tym, co ciekawego działo się na sesji.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
5 lat temu

…stąd, że jest radną i coś robić próbuje. Może faktycznie nie chcieć startować, ale gdyby chciała,to jest między Scyllą i Charybdą. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się ścisły kontakt z Warszawą, żeby na bieżąco tam znali sytuację przecież nie tylko w samym Kole, całe konińskie struktury w ogóle zbyt normalne nie są.

hanibal
hanibal
5 lat temu

A skąd może ci się coś wydawac, że Pani Tamborska będzie startowała w kolejnych wyborach.

Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
5 lat temu

Najciekawsze w sumie, jeśli chodzi o radną Tamborską jest w sumie to, że ona jest w ogóle z zasady w kolejnych wyborach przegrana. Stachowa sekta może być już przeciw samemu jej startowi, a ludzie ceniący sobie pewne wartości też nie zagłosują, żeby nie wspierać sekty Stacha, świętego Leszka i Grzecha z kwiaciarni (no… tak, już nie TEJ kwiaciarni), bo oni gorsi nawet id tych wiecznie czerwonych gąb tzw. ludowców, byli członkowie ORMO, etyczni w stylu swojej tłuściutkiej naczelnik.

Charlie
Charlie
5 lat temu

Kiksa bardzo boli, od jesieni nie może przestać lamentować.

Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
5 lat temu

Największym odkryciem tej kadencji to Michał Piasecki jest. Zawsze krótko i na temat. Tomek Sobolewski niby też merytoryczny, ale zbyt rozwlekły, natomiast Tamborską nawet lubię i ona niby jest 100% PiS, problem tylko w tym, że ta uwielbiająca łódzkich gangusów hołota dawniej czcząca sekretarzy, a dzisiaj wierna Stachowi M. i świętemu Leszkowi naraz, jakoś mi nie pasuje ani do PiS, ani tym samym do Tamborskiej, nie wiem zatem, cco Tamborska robi naprawdę, bo regionalnymi strukturami partii, gdyby kobieta też normalnie działała, powinien zarządzać jakiś komisarz.

Mieszkaniec miasta
Mieszkaniec miasta
5 lat temu

Kiks: dlaczego tak bardzo przeszkadza Ci postawa Pani radnej? Zawsze jest merytoryczna, przygotowana, elokwentna, dociekliwa. To znakomita radna co potwierdzają rozmowy z ludźmi. Moim zdaniem największe odkrycie tej kadencji.

lok
lok
5 lat temu

nie dla pisiorow kaczorow adrianow we wladzach miasta

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Spokojnie, spokojnie. Widać że to zaraz runie, jak domek z kart..

kiks
kiks
5 lat temu

Nie zdziwię się,gdy będą wyrzucali Tamborską z PIS-u,to powie,że pomyliła się i chciała do SLD lub do PO się zapisać,tylko ta skleroza doprowadziła do błędu .Teraz tez razem z innymi ,głosuje przeciwko PIS-patriotka jedna…

hanibal
hanibal
5 lat temu

Tylko co z tego wszystkiego wynika? NIC!!!!
Pani z Poddębic nie powiedziała co ma zamiar zrobic z preziem.
Myśli,że jakoś te parę miesięcy się do buja za nasze pieniądze i nic jej nie będzie.

jurand
jurand
5 lat temu

Dobrze że w Radzie Miasta są wyżej wymienieni Radni w przeciwnym razie Menager Maciaszek zdominował by wszystko i zaorał

Czesiek
Czesiek
5 lat temu

Brawo radni Sobolewski ,Piasecki,Tamborska,Kuty,Olejniczak,Musiałek,Brzoska,

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
5 lat temu

Brawo Radna Tamborska! Za wszystkie wypowiedzi! Szacunek! Klasa!

Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
5 lat temu

…że skoro to taka bagatela, to forumowi patrioci bez problemu dadzą babci z Poddębic nie tylko te marne brakujące na pomnik 10 tysi, ale jeszcze dorzucą się na spłatę odszkodowania za mobbing za chorego Stacha (oj… on od dawna wyglądał na naprawdę chorego) plus sprawy i odszkodowania. Natomiast jeśli chodzi o radną Tamborską, dziwię się, dlaczego w tym pisowskim bagnie nadal tkwi, bo że to bagno, przecież doskonale wie. PiS w Kole niestety dość pokracznie wygląda z tymi asami, którymi zajmuje się CBA. Wyrzucenie Stacha post factum jest gorsze nawet od pójścia w zaparte.

kiks
kiks
5 lat temu

przez takich patriotów jak ta pani ,PIS ma coraz mniejsze szanse na powtórne wygranie wyborów.Kto to sr. we własne gniazdo…?

tirutiru
tirutiru
5 lat temu

Zostawcie w spokoju Panią Tamborską.To jedyna logiczna i konkretna osoba w kolskim PiS. Jest głosem rozsądku tej partii.Szkoda ,że nie ma takiej władzy by zrobić porządek w Kole.Gdyby startowała na burmistrza miała by głos mój i calej mojej rodzinki.

Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
5 lat temu

Pani Tamborska ma Pani mój głos jako wyborcy PiS

Kobra
Kobra
5 lat temu

bo ci rece spuchną klakierze,kogo oklaskujesz?

Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz
5 lat temu

Brawo Pani Tamborska

Anonim
Anonim
5 lat temu

Jakim trzeba być świnią,żeby być zadowolonym ,że p.Burmistrz ma zapłacić za pomnik patrioty. Już niektórzy przeginają.I taki ktoś jest w PIS-ie?Wstyd.

Gość
Gość
5 lat temu

Pani kompletna pomyłka…,,PiS ośmielił…(takie pomyłki)…”

Tak mi się coś wydaje...
Tak mi się coś wydaje...
5 lat temu

Jednej rzeczy to już zupełnie nie rozumiem na tych sesjach…. mianowicie czepiania się pani naczelnik Edyty Fabisiak za to, że uczyła etyki w swoich godzinach pracy, kiedy, no – może nie jej, ale… „psim obowiązkiem” zwykłego pracownika jest być w miejscu tej pracy (jakiekolwiek by ono nie było, np. dla strażników miejskich to w zasadzie całe miasto) i nieopuszczanie tego miejsca bez wiedzy zwierzchnika. Tylko że ona uczyła młodzież (przecież kolską również), jak taka etyka ma się w praktyce do życia i pięknym, bo prawdziwym wnioskiem z tej nauki jest to, że: JEŚLI MASZ PLECY, BO CAŁA TWOJA RODZINA JEST KLAKIERAMI KOGO TRZEBA (tu akurat: STACHA M. I ŁÓDZKICH GANGUSÓW), TO MOŻESZ ROBIĆ TO, CO CI SIĘ ŻYWNIE PODOBA I WSZYSCY INNI CI MOGĄ „NADMUCHAĆ”! Brawa dla pani naczelnik Fabisiak, nagrodę jej by trzeba za to wręcz moim zdaniem dać, że zamiast pleść jakieś dyrdymały o moralności, własnym przykładem pokazuje, jak to jest.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526