Zaproszenie Komendanta Policji na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie” m. Koła i Powiatu

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2018

Komendant Powiatowy Policji w Kole zaprasza mieszkańców powiatu kolskiego do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 15 marca br. o 16:00 do sali nr 102 Starostwa Powiatowego w Kole.

 

15 marca br. o godz. 16.00 do Starostwa Powiatowego w Kole – sala nr 102, Komendant Powiatowy Policji w Kole zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Tematyka będzie dotyczyła m.in.:

– Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – narzędzia, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców naszego powiatu. To na podstawie danych w niej zamieszczanych, Policja kieruje w najbardziej zagrożone miejsca swoje patrole i planuje tam wzmożone działania. Uczestnicy zostaną zapoznani z aktualnymi danymi zebranymi przy pomocy tego narzędzia.

– „Dzielnicowy bliżej nas” – programu realizowanego w celu zbudowania zaufania pomiędzy służbami a obywatelami. Dzielnicowy to policjant, który powinien być najbliżej obywatela. To również człowiek, którego obecność powinna dawać poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Uczestnicy debaty będą mieli okazję zapoznać się z wizerunkami dzielnicowych swoich rejonów.

– Aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Te i inne możliwości aplikacji zostaną uczestnikom zaprezentowane na spotkaniu.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Ciekawski
Ciekawski
5 lat temu

Nie ma się co wychylać publicznie .Policja dobrze wie kto kradnie i handluje prochami ,potrzebują tylko frajerów by mieli ich za świadków.

Prawoo
Prawoo
5 lat temu

Panie Dzielnicowy. Zająć!!!!Gdzie jesteś. ???Jest godz 3/30. i nie. ma kto wyłączyć. bębnów. wiszących na Garncarskiej 33. Nie boj się. Przyjdź!!!Koniecznie w mundurze galowym. Weź ze sobą Forynskiego bo do tytułu Komendant to temu Panu. daleko!!!!!!

Prawoo
Prawoo
5 lat temu

Panie Komendancie Forynski!!!!Gdzie temat. o korupcji. w kolskiej. jednostce?????Dosyć. sciemy!!!Czas na z prawdę!!!!!Brak. odwagi??????

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526