Trwa remont zabytkowej kamienicy po hotelu na kolskim Starym Rynku [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.03.2018

Wielokrotnie już pisaliśmy o losach i remoncie najokazalszej zabytkowej kamienicy na Starym Rynku w Kole. Dziś wracamy do tematu tylko po to, by pokazać naszym Czytelnikom, że cały czas coś tam się dzieje, że prace postępują, a budynek – choć na zewnątrz jeszcze tego nie widać – od środka jest „czyszczony” po przebytym pożarze. Prace widocznie posuwają się do przodu, co napawa optymizmem, że inwestorowi z Kalisza naprawdę zależy na jej rzetelnym remoncie i chce, by ta dawna kolska perełka architektoniczna odzyskała swoją dawną świetność. Pracownicy budowlani, ze względów bezpieczeństwa, są przewożeni dźwigiem na szczyt budynku w specjalnej metalowej klatce. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz krótkiego nagrania wideo.

 

Ogłoszenie płatne

Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Iga
Iga
6 lat temu

Burmistrz nie ma problemow z prawem!Na szmalcownkow przyjdzie karma My wiemy ktorzy radni na niego donosili !Burmistrz nadal zawieszony a poparcie rosnie !

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Sądy Pracy w odszkodowaniach potwierdziły te „dobre” działania z prawem. Ola, ludzie uczciwi problemów z prawem nie mają.

Ola
Ola
6 lat temu

Trzeba przyznać że to dzięki Burmistrzowi ta perełka została uratowana.
Dzięki Burmistrzowi jest budowany Blok po Cukierni. Zrobił by jeszcze więcej jak by mu nie rzucali „kłody” pod nogi. Jest w Kole grupa ludzi którym zależy by miasto się nie rozwijało…

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526