Śmierć robotnika, obywatela Gruzji, na placu budowy nowego skrzydła Szpitala

Autor: kurier-kolski.pl | 26.03.2018

Do tragicznego w skutkach śmiertelnego wypadku doszło dziś po godz. 17:00 na placu budowy nowego skrzydła kolskiego Szpitala. O inwestycji niedawno pisaliśmy obszerniej na łamach naszego portalu. Dziś zginął tam jeden z pracowników budowlanych, 43-letni obywatel Gruzji. Został przygnieciony przez część, która oderwała się od pompogruszki. Pomimo szybkiej pomocy lekarskiej, mężczyzna zmarł. Na miejscu dziś była Policja i Prokurator oraz Inspekcja Pracy. Teren zamknięto, a roboty wstrzymano na czas prowadzenia dochodzenia.

 

-Po godzinie 17:00 na terenie Szpitala w Kole doszło do wypadku –  mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kole st. sierż. Weronika Czyżewska Podczas wykonywania prac budowlanych śmierć poniósł 43-letni obywatel Gruzji. Do wypadku doszło podczas przepompowywania betonu z pompogruszki do wykopu fundamentu.

Pytana o przyczyny wypadku, st.sierż. Czyżewska odpowiedziała, że jest za wcześnie by o tym mówić. -Będziemy mogli o tym poinformować jeżeli będą znane przyczyny i okoliczności zaistniałych zdarzeń – dodała.

Dziękujemy naszemu Czytelnikowi za pamięć i za pomoc, za wykonanie zdjęć i podzielenie się nimi z nami, a innym osobom za sms-y, telefony, sygnały i informacje na e-mailu. Prosimy na przyszłość także pamiętać o naszym portalu!

Widziałeś wypadek, pożar, coś ważnego czy dziwnego – NIE CZEKAJ! – wyjmij komórkę, zrób zdjęcia, nakręć filmik, zadzwoń do nas i użycz materiału, podziel się tym z innymi naszymi Czytelnikami. Na życzenie zapewniamy anonimowość!

Ogłoszenie płatne

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo gesperrt
3 lat temu

lovoo bezahlen lovoo ohne bild http://lovooeinloggen.com/

Kolanka
Kolanka
6 lat temu

W tym zepsutym świecie,robi się kosztem zdrowia i życia ludzkiego.
Nie szanuje się najważniejszych wartości,w życiu.

Gosc
Gosc
6 lat temu

-Wujek Chłodek. Dlaczego powinien interweniować prokurator jeżeli był nieubezpieczony? Czy ubezpieczenie (opłacenie ZUS- bo o to chyba chodzi) ma jakikolwiek wpływ na pracę zgodną z bhp?

NIKOS
NIKOS
6 lat temu

Każdy Obywatel ma prawo napisać powiedzieć swoje zdanie to co myśli czuje itd a nie bać się bo ktoś go zastrasza itd .SZKODA CZŁOWIEKA,

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
6 lat temu

trzeba też mieć trochę empatii i popatrzeć na to od strony zmarłego pracownika.
Człowiek przyjechał z dalekiego i mocno dziś biednego kraju nie na wycieczkę, ale żeby zarobić pieniądze na utrzymanie swoje i swojej rodziny.
Dziś temu zmarłemu już wszystko jedno ale rodzina?
Czy ktoś wie, ile kosztuje przewóz zwłok na taką odległość?
Jeśli ten człowiek był nieubezpieczony, to powinien interweniować prokurator, zaś firma zatrudniająca powinna ponieść wszystkie koszty włącznie z transportem zwłok.

pracownik
pracownik
6 lat temu

Informacja od Administratora: komentarz usunięty na podstawie § 3 pkt 5, 6 i 7 Regulaminu Portalu i zachowany dla organów ścigania na wniosek osoby/firmy pomówionej w nim. Przypominamy o przestrzeganiu Regulaminu.

obituary
obituary
6 lat temu

Coraz więcej obcych na terenie Polski . Brak Polaków do pracy czy co???? Po zrembie też chasali sami rusko medyczni . Pewnie lepiej zapłacić bokiem 5 zł na godzinę niż Polakowi 10 -13 zł….

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526