Miał marihuanę zdolną odurzyć 317 osób

Autor: kurier-kolski.pl | 02.03.2018

Kolscy kryminalni zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Koła podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał w zamieszkiwanym lokalu prawie 100 gramów marihuany oraz 200 gramów tzw. „dopalaczy”. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

 

W środę, 28 lutego br., kolscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie Koła. Podejrzewali, że mogą znajdować się w nim substancje, których posiadania jest zabronione. W wyniku przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze znaleźli prawie 100 gramów suszu koloru brunatnozielonego oraz 200 gramów białego proszku. Badania laboratoryjne wykazały, że susz jest środkiem odurzającym w postaci marihuany, a biały proszek środkiem zastępczym czyli tzw. „dopalaczem”. Zabezpieczone substancje przekazano do Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w celu dokładnego zbadania ich składu. Szacuje się, że taka ilość marihuany jest wystarczająca do odurzenia ok. 317 osób.

W wyniku przeprowadzonych działań zatrzymany został 24 – letni mieszkaniec Koła, który był już wcześniej notowany za przestępstwa. Na wniosek Policji, Sąd Rejonowy w Kole aresztował mężczyznę na dwa miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków kolaninowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Prawoo
Prawoo
5 lat temu

Panowie w mundurach! Jaka sankcje ppowiniem wobec was Sad za udział w przestępstwie /ochrona gangu z Garncarskiej33/ JJakie ilości prochów ta wytwórnia produkuje dobrze wiecie. Tymi pseudo osiągnięciami przrstancie się osmieszac? DOSC. ZNIEWAZANIA. MUNzDURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526