10. jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożna zakończona – Zjednoczeni Niechcący mistrzem

Autor: kurier-kolski.pl | 07.03.2018

Rozgrywki Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożną zostały zapoczątkowane w sezonie 2008/2009. Pierwszym tryumfatorem tej formy rozgrywek została  ekipa Nauczycieli.  Na przestrzeni lat zmieniały się drużyny, zawodnicy, formuła rozgrywek, lecz niezmienny był cel: wyłonienie najlepszych zespołów amatorskich w halowej piłce nożnej. 3 marca 2018r., kolejna 10-ta jubileuszowa edycja właśnie dobiegła końca.

 

Do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn, które rywalizowały o miano tej najlepszej. Ostatecznie sklasyfikowano 11 drużyn, ponieważ dwie ekipy Dęby Team i Wrzoskwiat wycofały się w trakcie rozgrywek.  Walka o poszczególne lokaty tabeli była bardzo zacięta i trwała do ostatniego meczu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy KKS-u, drugie miejsce wywalczyli piłkarze Drink Teamu. Najlepszą drużyną rozgrywek została ekipa Zjednoczonych Niechcący. Warto zauważyć, że od pierwszej kolejki prezentowali oni wysoki poziom. Drużyna ta grała nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Potwierdzeniem tego może był tytuł króla strzelców dla Wojciecha Odrowskiego–kapitana drużyny Zjednoczonych.

– Dziękując za udział w tych rozgrywkach wszystkim drużynom już dziś zapraszamy do zgłoszenia i udziału w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną, szczegóły już wkrótce na naszej stronie – mówi przedstawiciel MOSiR Koło.

Poniżej ostateczna klasyfikacja rozgrywek ALwHPN sezonu 2017/2018:

 1. Zjednoczeni Niechcący
 2. Drink Team
 3. KKS
 4. Plejada
 5. Balu 30 Company
 6. WKU Bailando
 7. Dagraf
 8. Górnicy
 9. 4W
 10. Beer Team
 11. Kolscy Fanatycy

Dęby Team*

Wrzoskwiat*

* drużyna wycofała się w trakcie rozgrywek

Źródło: MOSiR Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

gNod

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526