Długo oczekiwane sprawozdanie KTBS (czemu tylko za 2015 rok?) i uchwała ws. MOPiPR przyjęte jednogłośnie [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 01.02.2018

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji cz. 3 sesji Rady Miejskiej w Kole. Długo oczekiwane sprawozdanie finansowe spółki miejskiej KTBS przedstawił Prezes Jarosław Tkacz. Jednak zdziwienie budził fakt, że było to sprawozdanie sprzed 3 lat, jedynie z roku 2015. A gdzie lata 2016 i 2017? Takie pytanie padło podczas dyskusji radnych. Prezes musiał się również tłumaczyć z oskarżeń, które stawiał swoim poprzednikom na początku tej kadencji samorządu. Sprawy miały być kierowane do Prokuratury, ale do dziś nie słychać nic o zarzutach… Po wysłuchaniu sprawozdania „komunalki”, radni zajęli się uchwałą w sprawie Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole. Przypomnijmy, że na poprzedniej sesji kierowniczka MOPiPR nie popisała się do tego stopnia, że wylała się na nią ogromna fala krytyki, a w konsekwencji – po jej rezygnacji – zastąpiła ją na tym stanowisku jako p.o. Kierownik MOPiPR Agnieszka Zborowska-Karbowa. Wczorajsze wystąpienie na forum Rady nowej Kierownik i wszelkie wyjaśnienia odnośnie funkcjonowania instytucji radni przyjęli z widocznym zadowoleniem i akceptacją, a samą uchwałę podjęli jednogłośnie. Przy okazji wyszło na jaw, że jeden z radnych „nie ma pamięci do kobiet”! Uwierzycie który??? Zachęcamy do obejrzenia nagrania pod spodem!


Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
klient
klient
6 lat temu

… zamiast się męczyć??? czy zamiast męczyć pracowników!!! Wreszcie normalna atmosfera dla osoby która wejdzie z zewnątrz panie uśmiechnięte chętne do pomocy a nie grobowa atmosfera jak wcześniej

rodzic
rodzic
6 lat temu

Obecna p.kierownik to właściwa osoba, kompetentna i znająca swój fach.Gratulacje!

gośc
gośc
6 lat temu

Jeśli ktoś jest ciekawy wynagrodzenia poprzedniej i obecnej kierownik ośrodka to proszę sobie sprawdzić na stronie Urzędu Miasta

gośc
gośc
6 lat temu

poprzedniczka tak współpracowała z pracownikami jak na ostatnim wystąpieniu z Radą

PodpIs
PodpIs
6 lat temu

A miała inne wyjście!!!!!!!!? Jak pracownicy może nie chce współpracować. Pozostawiona sama sobie bo takie odnoszę wrażenie po ostatnim występie. Jedyne wyście odejść zamiast się męczyć. Kto wie co tam jeszcze mogło sie dziać.
Dla nowej Pani troszkę więcej powagi bo nie widzę powodów do radości, no chyba ze wynagrodzenie kierownicze juz sie otrzymuje z naszych pieniędzy.

Sejmik
Sejmik
6 lat temu

Czyli co…tamtej kierowniczki już nie ma? Odstawiła cyrk a teraz wybrali nowa?

Mleczarz Probst
Mleczarz Probst
6 lat temu

Tzn, że kiedy sprawozdanie za rok 2016 będzie bo nie rozumiem? Szczerze, nic już nie rozumiem.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526