Diagnozuj… współdziałaj – w Bibliotece

Autor: kurier-kolski.pl | 28.02.2018

Bezpłatny warsztat (24.02.) „Diagnozuj, projektuj, współdziałaj”, zorganizowany z inicjatywy Centrum Praktyk Edukacyjnych we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kole,  dobiegł końca. Zajęcia  prowadzili praktycy i metodycy Centrum Praktyk Edukacyjnych.

 

Gościliśmy: koordynatora CPE Jakuba Walczyka i prowadzącą warsztat Martę Kosińską, badaczkę, kulturoznawczynię, członkinię zespołu CPE, ambasadorkę EPALE Polska – uczenie się dorosłych w zakresie edukacji kulturowej dorosłych.

 

Podczas spotkania uczestnicy   – nauczyciele, kadra pedagogiczna placówek wychowawczych i oświatowych, pracownicy instytucji kultury, klubów –  dowiedzieli się, jak prowadzić diagnozę społeczności lokalnej i jak dotrzeć do potrzeb jej mieszkańców;  dokonali refleksji i analizy dotyczącej potrzeb Swojej społeczności (miejsca pracy, zamieszkania); poznali: założenia i kryteria konkursu WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE, potencjalnych partnerów do swojego projektu i przyczynili się do budowania sieci współpracy;  wymienili się doświadczeniami w zakresie działań w edukacji kulturowej.

Źródło: PiMBP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526