Czemu w Kole jest tak smutno i szaro na Święta? Zobacz jak jest u innych! [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 04.02.2018

Święta już za nami. I choć tym, którzy nie wyjeżdżają z miasta wydaje się, że niczego nie brakuje w Kole, to wystarczy pojechać do innych miast, by bardzo szybko zmienić zdanie. Już od dawna jest XXI wiek, ale u nas jakby czas się zatrzymał. Ulice i rynki miast i miasteczek, nieraz bardzo małych i niezbyt bogatych, zdobią naprawdę zachwycające oświetlenia LED-owe, przy których przypadkowi przechodnie często robią sobie pamiątkowe zdjęcia. Taki wydatek zrobiony raz wystarcza na wiele, wiele lat. To zwyczajnie się opłaca. Dla tych, którzy nie mieli możliwości zobaczyć świątecznych wystrojów w innych miastach, pod spodem prezentuję galerię zdjęć, z której dowiecie się jak może być piękniej, barwniej i weselej w Boże Narodzenie. To jedynie kilka wybranych miejsc, a tak jest już niemal wszędzie. Ale nie w Kole. Czy kiedyś doczekamy się czegoś podobnego u nas?

 

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (łódzkie):

 

TUREK (fot.: Wiesław Karbowy) :

 

PODDĘBICE (łódzkie):

 

TULISZKÓW (wielkopolskie):

 

GNIEZNO (wielkopolskie):

 

SWARZĘDZ (wielkopolskie):

Tekst i fot.: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jakub
Jakub
6 lat temu

A dlaczego „Serwis Informacyjny Miasta” nie może wyglądać jak w innych miastach ???

Karol
Karol
6 lat temu

Ile odszkodowań ile wydatków niepotrzebnych . Poskładanych wniosków. Kto za to odpowiada !!! Nie rada . Organ wykonawczy Burmistrz . Żaden klakier tego nie przekłamie .

Daria
Daria
6 lat temu

Wybraliście takiego burmistrza to macie.

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Jakie smutno, toć od trzech lat przeszło wesoło jak nigdzie.

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

nic dodac nic ujac, przeciesz Pani Burmistrz nie jest z miasta Kola i ma zadbac o wystroj swateczny smieszne tak pozwalaja radni i tak jest wstyd to wyglada nato ze radni nie sa mieszkancami z koloa . Czas najwyzszy aby wszystkim podziekowac za bylejaka sluzbe . Czas na dobra zmiane wystarczy zobaczyc jakie jest centrum miasta jakie sa chodniki z czasow lat 60 . W kazdym miescie miasteczku jest coraz ladniej ale nie w kole dlaczego ano dlatego ze radni maja w dupie wszystko tylko kase brac i ok ,podziekujemy w tym roku az sie zdziwia …….

Kolanin
Kolanin
6 lat temu

A co na takie świecidełka powiedzieliby nasi radni nieporadni?Oj pewnie byłyby zarzuty niegospodarności ,jak teraz o kwiatki…

anonimowy
anonimowy
6 lat temu

Mariuszu, ale dlaczego niektóre zdjęcia są identyczne jak z artykułu z 29 stycznia 2017 r.? 🙁

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526