Trener Waldemar Pietrzak odebrał nagrodę podczas Wielkiej Gali Sportu

Autor: kurier-kolski.pl | 28.01.2018

Reprezentujący nasze miasto i powiat kolski, wieloletni trener korfballistów Maratończyka Koło i twórca ich największych sukcesów – Waldemar Pietrzak, 26 stycznia br., w hali AWF w Poznaniu, odebrał zasłużony medal, puchar i dyplom uznania za zajęcie doskonałego III miejsca w plebiscycie MISTRZOWIE SPORTU 2017 w kategorii Trener, po zdobyciu 920 głosów mieszkańców naszego regionu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

W auli poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się w piątek (26.01.2018) uroczystość uhonorowania i nagrodzenia laureatów pierwszej edycji Plebiscytu „Mistrzowie Sportu 2017” w czterech kategoriach – sportowiec senior, sportowiec junior, trener roku i drużyna roku. – Dzięki temu plebiscytowi chcieliśmy pokazać ludzi, organizacje i miejsca, w których sport jest pasją i okazją do maksymalnego zaangażowania umysłu oraz ciała – mówił Adam Pawłowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”, który jest organizatorem plebiscytu.

Przypomnijmy, że plebiscyt podzielony był na dwa etapy: powiatowy, w którym głosowanie trwało od 15 grudnia 2017 do 5 stycznia 2018 i wojewódzki trwający od 8 do 13 stycznia bieżącego roku. Najwyżej z kolskich kandydatów zaszedł w rywalizacji trener kolskich korfballistów, zostawiając za sobą daleko w tyle wielu innych trenerów z całej Wielkopolski. Zajął bardzo wysokie III miejsce! Gratulacje!

Cenne nagrody laureatom wręczyli: Mariusz Kubiak, zastępca Dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Magdalena Hilszer – Kierownik Biura Komunikacji firmy ENEA, Edyta Wojtczak – Specjalista ds. Marketingu w firmie Totalizator Sportowy, Tadeusz Tomaszewski – prezes Ludowych Zespołów Sportowych Wielkopolska, Paweł Wojtala – prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Mateusz Henicz z Biura Podróży ITAKA, Marcin Fuszpaniak – wiceprezes Polska Press Poznań i Adam Pawłowski – redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.

Źródło: fb Waldemar Pietrzak i „Głos Wielkopolski”

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ewa
ewa
5 lat temu

Waldek gratulacje

Bohun
Bohun
5 lat temu

Brawo !!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526