Remont ośrodka zdrowia w Grzegorzewie zakończony. Pacjenci odetchnęli z ulgą!

Autor: kurier-kolski.pl | 10.01.2018

Cieszą się pacjenci – mieszkańcy Gminy Grzegorzew, bo właśnie zakończył się  remont budynku ich Ośrodka Zdrowia. Roboty trwały od sierpnia do końca grudnia 2017 r. Od 8 stycznia  świadczenia lecznicze są prowadzone już w wyremontowanym budynku, który został przekazany dla pacjentów. Jest nowocześniej, ładniej, przyjemniej i estetyczniej, a także zgodnie z najnowszymi przepisami i normami. Całkowity koszt robót remontowych wyniósł 324 047,57 zł, a prace zostały sfinansowane przez samorząd gminny.

 

-W wyniku wykonanych robót remontowych grzegorzewska placówka lecznicza została dostosowana do obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności została przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Poprawiły się też znacznie warunki pracy personelu medycznego i opieki medycznej dla  mieszkańców naszej gminy – mówi Wójt Gminy Grzegorzew Bożena Dominiak.

Zakres modernizacji budynku Ośrodka Zdrowia w Grzegorzewie obejmował  przede wszystkim: wymianę rurociągów sanitarnych wraz z armaturą , wymianę instalacji elektrycznej wraz z punktami świetlnymi, wydzielenie nowego gabinetu ginekologicznego i sanitariatu dla osób niepełnosprawnych oraz wymianę wykładziny podłogowej w ośrodku i wszystkich drzwi, włącznie z głównymi drzwiami wejściowymi do placówki.

Źródło: UG Grzegorzew

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526