„Miasto i powiat jest nasz!” – SP1 Koło mistrzem Miasta Koła i Powiatu Kolskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Autor: kurier-kolski.pl | 31.01.2018

We wtorek, 30 stycznia br., w hali MOSiR w Kole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Dziewczęta z klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, mimo że grały młodszym rocznikiem, zdominowały bezapelacyjnie pozostałe drużyny. Bez straty seta zwyciężyły zarówno w Mistrzostwach Miasta, jak i Powiatu Kolskiego w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!

 

Dzięki klasom sportowym o specjalności piłka siatkowa, które istnieją od kilku lat w Szkole Podstawowej nr 1, odpowiedniemu szkoleniu i współpracy z Klubem Sportowym SIATKARZ Koło, dzieci mogą czerpać radość jaką dają im zwycięstwa, jak również kształtować własne charaktery poprzez sport.

„Już niebawem rozpoczyna się nabór dla kolejnego rocznika z klas 3 szkół podstawowych i z tego miejsca zapraszamy do naszej szkoły, która tak dobrze potrafi realizować pasje i ambicje naszych uczniów poprzez sport” – zachęcają przedstawiciele SP 1.

Skład drużyny: Kwieciak Amelia, Pietrzak Wiktoria, Woszczyńska Aleksandra, Janicka Maja, Koligot Klara, Ginter Klaudia, Grzelak Natalia, Jabłońska Martyna, Karmelita Julia, Lampych Amelia, Wojciechowska Weronika, Zawalska Natalia i Strąk Liwia. Trener i nauczyciel: Jacek Krzaczek.

Źródło: SP 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo icebreaker sprüche

lovoo match rückgängig lovoo ausloggen http://lovooeinloggen.com/

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526